• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Poprawka obrzezania v2

Amek

Active member
Ale poza tym coś jest nie tak? We wzwodzie jakieś problemy?

Jak będziesz miał poprawke z loose na tight, to jest szansa, że skóra z moszny będzie ci wchodzić na prącie i będzie ciągnąć, a to słabo

W spoczynku to generalnie jakie to ma znaczenie? Dziewczyna i tak będzie widzieć we wzwodzie
 

mati12

Well-known member
Chyba za bardzo wymyślasz jeżeli po zabiegu Masz wszystko okej Nie radziłbym robić poprawki bo w momencie jak pójdzie coś nie tak nie będziesz miał już zbytnio pola manewru
 

mati12

Well-known member
Tak jak napisał kolega wyżej w spoczynku to w sumie tylko ty widzisz partnerka widzi we wzwodzie
 

OstryCieńMgły1337

Active member
Dzięki. Miałem kiedyś wizytę u tego pana. Poprawka tyczy się skóry w spoczynku. Chcę mieć zawsze odkrytą żołądź bez zawijanie tej skóry i robienia się pseudonapletka. Może to błahe, ale jestem pedantem, estetą i po prostu bardziej mi się podoba tight niż loose.
 

waldi257

New member
Dzięki. Miałem kiedyś wizytę u tego pana. Poprawka tyczy się skóry w spoczynku. Chcę mieć zawsze odkrytą żołądź bez zawijanie tej skóry i robienia się pseudonapletka. Może to błahe, ale jestem pedantem, estetą i po prostu bardziej mi się podoba tight niż loose.
Przede mną tez zabieg obrzezania (jeszcze bez terminu), i raczej tez skłaniałbym się do tight niż do loose, ale jestem ciekaw różnic właśnie, jak koledzy piszą wyżej (skora bardziej naciagnieta itp). Zastanawiam się również czy high czy low. Jak to jest u Ciebie dokładnie?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
T Poprawka obrzezania Obrzezanie 4
A Poprawka obrzezania Obrzezanie 22
A Poprawka obrzezania, 2 dzień po zabiegu Obrzezanie 22
O Poprawka obrzezania Obrzezanie 8
F Poprawka obrzezania Obrzezanie 3

Podobne tematy

Do góry