• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ponowne obrzezanie

kaper-kp

New member
Witajcie
Padłem jak wielu was ofiara nieodpowiedzialnego wybrania chirurga i chce to poprawic .

oczywiscie będzie to dr tondel

Chce mieć low tight .

pytanie następujące czy przy tym zabiegu mogę liczyć ze efekt końcowy będzie ze gdy jest w spoczynku nie będę mieć luźniej skory ?

zobaczcie jak to wyglada u mnie

pozdrawiam

 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Pozbędziesz sie calego wew napletka jaki ci pozostal, gdy zrobisz L&T. Predzej jak chcesz sie pozbyc faldy w spoczynku to H&T z tego co zostało wewnętrznego.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jak napiety? Jezeli chcesz sie jej pozbyc a zostawic to co masz wewnętrznego to trzeba cofnac blizne dalej od grzyba. Czyli wycinac skore z trzonu, rozciagnac wewnętrzny i zszyc. Ja mam podobnie do ciebie. Moze troche mniejsza falda i jakos kompletnie mi to nie przeszkadza a przynajmniej mam cos wewnętrznego napletka. L&T to dla mnie chyba najgorszy ze stylow. Kompletnie mi sie nie podoba. To ze wycina sie calosc napletka wewnętrznego to przyszywa sie skore z trzona zaraz pod grzybem. No nie moja bajka i tyle.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Zalezy ile przy zabiegu wytnie i jak ty bedziesz preferować. Tak samo zalezne ile w wzwodzie rosnie penis. Bo moze byc tak ze w wzwodzie bedzie napieta mocno a w zwisie bedzie luzno. Takie rzeczy to tylko lekarz ci powie co bedzie mial cie kroic.
 

pqblito

Member
Mam dokladnie taka sama sytuacje jak Ty. Proszę daj relacje odnośnie poprawki bo też się nad nią zastanawiam, ta fałdka niestety bywa uciążliwa
 

kaper-kp

New member
zwlekam z tym 5 lat i żałuje tylko ze tak długo czekałem . Oczywiście dam znać co i jak bo napewno będzie to w listopadzie . Przeciąga się to tylko dlatego ze muszę dokończyć wszystkie zlecenia i lecę do poznania :)
 

emjot

Active member
zwlekam z tym 5 lat i żałuje tylko ze tak długo czekałem . Oczywiście dam znać co i jak bo napewno będzie to w listopadzie . Przeciąga się to tylko dlatego ze muszę dokończyć wszystkie zlecenia i lecę do poznania :)
Ja, tak samo jak Ty trafiłem za pierwszym razem do rzeźnika, nie chirurga. Poprawkę robił dr Tondel, też low&tight ;)
Jesteś już po?
 

Podobne tematy

Do góry