Ponowne obrzezanie

kaper-kp

New member
Witajcie
Padłem jak wielu was ofiara nieodpowiedzialnego wybrania chirurga i chce to poprawic .

oczywiscie będzie to dr tondel

Chce mieć low tight .

pytanie następujące czy przy tym zabiegu mogę liczyć ze efekt końcowy będzie ze gdy jest w spoczynku nie będę mieć luźniej skory ?

zobaczcie jak to wyglada u mnie

pozdrawiam

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Pozbędziesz sie calego wew napletka jaki ci pozostal, gdy zrobisz L&T. Predzej jak chcesz sie pozbyc faldy w spoczynku to H&T z tego co zostało wewnętrznego.

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jak napiety? Jezeli chcesz sie jej pozbyc a zostawic to co masz wewnętrznego to trzeba cofnac blizne dalej od grzyba. Czyli wycinac skore z trzonu, rozciagnac wewnętrzny i zszyc. Ja mam podobnie do ciebie. Moze troche mniejsza falda i jakos kompletnie mi to nie przeszkadza a przynajmniej mam cos wewnętrznego napletka. L&T to dla mnie chyba najgorszy ze stylow. Kompletnie mi sie nie podoba. To ze wycina sie calosc napletka wewnętrznego to przyszywa sie skore z trzona zaraz pod grzybem. No nie moja bajka i tyle.

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Zalezy ile przy zabiegu wytnie i jak ty bedziesz preferować. Tak samo zalezne ile w wzwodzie rosnie penis. Bo moze byc tak ze w wzwodzie bedzie napieta mocno a w zwisie bedzie luzno. Takie rzeczy to tylko lekarz ci powie co bedzie mial cie kroic.