• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ponowne obrzezanie ze względu na estetykę

LvE

New member
Czy warto decydowac sie na ponowny zabieg obrzezania jesli nie jest sie zadowolonym z estetyki pierwszego zabiegu?

Mam 35lat, zabieg miałem robiony ok. 12 lat temu. Jak wiekszość z Nas miałem oponkę po zabiegu i chyba przez ta oponkę blizna i skóra wokół niej nie jest super estetyczna, w okolicach wędzidełka zostały mi jakies nieestetyczne wypustki, a sam okolica dawnego wędzidełka jest najbardziej wrażliwą okolica prącia, wiec seks to szukanie pozycji by jak najmniej ja pieścić.

Zawsze chciałem to poprawić, ale nigdy nie chciałem przechodzic tego drugi raz - stres i ból. Teraz chciałbym zrobić ciecie Low and Tight, ale po lekturze forum znów wraca stres i obawy przed ponowna oponka i znów nieestetyczną blizną , a skóry na kolejny zabieg juz mi nie starczy.

Ci co zdecydowali sie na ponowny zabieg: jesteście z niego zadowoleni? Pchnijcie w którąs strone lub powiedzcie ze wymyślam ;P
 
Ja na Twoim miejscu bym nie myślał o ponownym cięciu bo ogólnie wygląda dobrze i jak wszystko działa jak trzeba to ja bym już nie kombinował.
Te nierówności które masz, jeśli Ci bardzo przeszkadzają to ewentualnie myśle że mógłby tu pomóc laser - ale nie cięcie laserem a takie "naświetlanie" na powierzchni skóry - z tym, że tutaj prawdopodobnie potrzeba by było kilku zabiegów co 4-5 tygodni
 

Krystiankendroj

Active member
Ta , jak wszystko działa to ja bym nie kombinował z ponownym obrzezanie
Zamiast szukać pozycji by nie spuścicie się szybko pocwicz w drugą stronę jak się nie spuszczać szybko a odczuwać przyjemność
Z tego co ja zauważyłem trening mięśni kegla pomaga , zależy jak mi się chce w danym dniu , mogę szybko , albo długo
Że względów estetycznych bym nie robił kolejnego zabiegu , jest dobrze a można coś zjebac zawsze i żałować później bo wkoncu to i tak jakąś interwencja hirurgiczna i kolejne wycinqnie
 

Stulejka1994

Active member
No właśnie czytałem na Reddicie że niektórzy po High/Tight kończyli szybciej niż przed obrzezaniem i potem robili poprawkę na Low

Jak Ci przeszkadza to rób
 

amenek5

Active member
Ja bym spróbował jakimś laserem na usuwanie blizn itp. Są takie zabiegi z tego co wiem, tylko nie wiem czy robią je w miejscach intymnych. A z drugiej strony tak na pół żartem pół serio. Dodatkowe wypustki to lepsza doznania dla kobiet chyba xD
 

LvE

New member
Wielkie dzięki Panowie za opinie! Posłucham się i nie będę ruszać.

Z tym laserem to rozważę o ile znajdę takie zabiegi na blizny po obrzezaniu.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Ponowne obrzezanie Stulejka 2
K Ponowne obrzezanie Przed zabiegiem obrzezania 10
E Ponowne obrzezanie Po zabiegu obrzezania 49
K Ponowne obrzezanie. Obrzezanie 6
B Obrzezanie Łódź Obrzezanie 2

Podobne tematy

Do góry