• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu przedłużenia wędzidełka - dalej problem z wytryskiem

Neymarek

Member
Witam Serdecznie!

Na wstępie pragnę poinformować, że moim głównym problemem jest PRZEDWCZESNY WYTRYSK, który rzekomo pierwotnie wziął się z mojego za krótkiego wędzidełka.

W KWIETNIU TEGO roku przeszedłem zabieg przedłużenia wędzidełka... Od zabiegu minęło już trochę czasu i teoretycznie wszystko jest OK ale... PRZEDWCZESNY WYTRYSK dalej pozostał.
Jest to naprawdę mój ogromny problem, który sprawia, że nie mogę normalnie funkcjonować. Sprawa wygląda tak, że ja po prostu ZARAZ PO WEJŚCIU W PARTNERKĘ DOCHODZĘ w mniej niż minutę.
Dzieje się tak również, gdy "rozładuję napięcie z pół godziny przed seksem" dzieje się tak samo. Wchodzę chwila i koniec....

Sytuacja po zabiegu zupełnie nic się nie poprawiła. Współżyję już od prawie roku i nie widzę poprawy. Partnerka jest bardzo wyrozumiała ale mnie w środku już to niszczy. Zresztą sami Panowie wiecie, jak to jest ciągle zawodzić w łóżku (może nie wiecie ale się domyślacie).

DAPOKSETYNA - stosowałem (RAZ POMAGA i moge około 5 minut a innym razem po zażyciu i tak zaraz dochodzę) a drugiego podejścia już parnerka nie chcę.

EMLA - stososowałem. Niby pomaga ale stosunek nie trwa dłużej niż 1,5 minuty minuty bo mimo tego i tak dochodzę...

Talbetki PRILIGY sami wiecie, że kosztują ogromne pieniądze za 3 tabsy około 200 zł. Gdzie i tak trzeba je brać godzinę przed stosunkiem nie rozwiązuje w żaden sposób mojego problemu...

NIE WIEM KOMPLETNIE CO JUŻ MAM ZROBIĆ. Gdzie szukać pomocy?

Jeden urolog podjąć decyzje o zabiegu - nie pomogło

DRUGI INNY UROLOG dał maść EMLA - nie pomogło (bo nie ma co się oszukiwać poniżej 2 minut to żadna pomoc)

CO DALEJ ROBIĆ? Tracę już nadzieję i nie chcę wydawać kolejnych SETEK ZŁOTYCH NA DAPOKSETYNĘ która jest bardzo droga no i nie moge uprawiać seksu NAGLE tylko zawsze planować, że za godzine.

Czy są jeszcze jakieś szanse, abym ja mógł normalnie żyć?

To mój wielki problem, dlatego może ktoś coś poradzi? Albo urologa który naprawdę może mi pomóc??

NIE GRA ROLI GDZIE ON BĘDZIE bo jak będzie trzeba to przejadę całą Polskę, aby tylko rozwiązać ten problem.
 

Neymarek

Member
Szczerze mówiąc moim zdaniem problem nie jest w żołędziu a w miejscu gdzie znajduje się wędzidełko. Tutaj po drugiej stronie penisa patrząc od przodu. Bo jak nawet czuję wzwód to tylko dotknę lekko to miejsce i odczuwam takie coś. że po prostu zaraz dojdę. Jest to silnie podniecające u mnie miejsce. I dlatego "gdy tylko wejdę" to zaraz czuję, że już dochodzę. Nawet smarując to miejsce kremem z lipokodainą nie pomagało za bardzo bo trochę było dłużej ale i tak bardzo krótko.

Jak myślisz, aby do tego podejść?

Dla mnie to jest sytuacja pomału robiąca się jako beznadziejna...
 

Trolo

Well-known member
To proponuję trochę hartować żołądź tak jak w przypadku obrzezania się to robi. Chodzenie z odsłoniętym napletkiem, pocieranie ręką, masturbacja z odsłoniętym napletkiem i myślę, że powinno coś pomóc. Czy takie szybkie dochodzenie jest niezależne od tego o czym myślisz podczas seksu?
 

Neymarek

Member
Wiesz co staram się zawsze myśleć w ogóle o czym innym ale to miejsce własnie na wędzidełku sprawia, że dochodzę bardzo szybko. Bo ogólnie chyba nie warto iść w tą farmakologię tymi środkami depresyjnymi jak ta paroksetyna itp? Bo boję się, że to zmieni mi głowę i siły. A mam prace, gdzie pracuję głową i się trochę obawiam ;/
 

Trolo

Well-known member
Moim zdaniem stosowanie farmakoterapii w tym przypadku to ostateczność. Bo Ty masz problem w jednym miejscu, a nie na całym żołędziu. Ewentualnie mogło by pomóc przypalenie tego miejsca- żeby stało się nie wrażliwe, bo może tam po zabiegu masz zakończenie nerwowe i jest bardzo pobudzające. Ale to już z chirurgiem musiałbyś rozmawiać na ten temat.
 

Neymarek

Member
Hmm przypalenie? A jak to wygląda? Właśnie to miejsce gdyby jakoś zmniejszyć wrażliwość to myślę, że mój seks byłby "normalny"
 

Neymarek

Member
PROSZĘ O POMOC. W dalszym ciągu z wytryskiem jest to samo.

Myślę, że jest to wynik tego wędzidełka. Jest strasznie podniecające, że nawet przy podnieceniu dotykam to miejsce to już czuję zbliżający się wytrysk.

Przy penetracji penisa do pochwy kilka sekund i dochodzi do wytrysku.

Próbowałem już wszystkiego

- ŻEL znieczulający - jest dobry na trochę ale MINIMALNIE wydłuża wytrysk
- DAPOKSETYNA - pomaga ale jest bardzo droga

Jestem w żenującej sytuacji i nie wiem już sam co ja mam z tym zrobić? Myślicie, że obrzezanie mogłoby rozwiązać problem? Aby wyciąć wędzidełko i dzięki temu seks stałby się automatycznie NORMALNY a nie kilkusekundowy?
 

Neymarek

Member
Dodam, że "WSPÓŁŻYJĘ" od ponad 1.5 roku i niestety NIC SIĘ NIE POPRAWIA.

Liczyłem, że po zabiegu przedłużenia wędzidełka problem minie ale jest taki sam.

Najśmieszniejsze jest to, że stosunki gdzie kompletnie nie myślałem tylko o jakiś smutnych rzeczach z życia pomagały na bardzo krótko bo zaraz i tak dochodziłem.

Ciągle wydaje mi się, że problem jest właśnie z tym miejscem na wędzidełku bo jest ono strasznie podniecające.
 

RTHadzaj

Active member
PROSZĘ O POMOC. W dalszym ciągu z wytryskiem jest to samo.

Myślę, że jest to wynik tego wędzidełka. Jest strasznie podniecające, że nawet przy podnieceniu dotykam to miejsce to już czuję zbliżający się wytrysk.

Przy penetracji penisa do pochwy kilka sekund i dochodzi do wytrysku.

Próbowałem już wszystkiego

- ŻEL znieczulający - jest dobry na trochę ale MINIMALNIE wydłuża wytrysk
- DAPOKSETYNA - pomaga ale jest bardzo droga

Jestem w żenującej sytuacji i nie wiem już sam co ja mam z tym zrobić? Myślicie, że obrzezanie mogłoby rozwiązać problem? Aby wyciąć wędzidełko i dzięki temu seks stałby się automatycznie NORMALNY a nie kilkusekundowy?
Jak za szybko dochodzisz to będziesz musiał się obrzezać. Na pewno obrzezanie całkowite z usunięciem wędzidełka. Jak obrzezasz się wysoko to być może przez wewnętrzny naplecior też będziesz szybko dochodził, a jak chcesz mieć wszystko pod kontrolą, to będziesz musiał obrzezać się na low, chyba, że lekarz od razu zrobi ci low/tight lub low/loose
 

Neymarek

Member
Ok czyli Twoim zdaniem obrzezanie mogłoby pomóc rozwiązać ten problem? Nie bardzo wiem co oznaczają te sformułowanie, które użyłeś w wiadomości, więc może sprecyzujesz mi co to za techniki obrzezania? Taka optymalna jaka by była najlepsza?

Mam w głowie obawę o jedno... Że po obrzezaniu ta przyjemność z seksu będzie dużo niższa chociaż może to tylko twór w mojej głowie.

Bo chyba odradzacie stosowanie tych psychotropowych tabletek co niektórzy na PW polecają na receptę?

Ja tak jak zaobserwowałem w tym miejscu na wędzidełku mam tak podniecające miejsce, że głowa mała :) Przy podnieceniu i ściągnięciu skórki na dół czuję już po prostu silne podniecenie i zaraz po wejściu dochodzę.

Problem jest poważny i chcę stawić mu czoła. Nie uciekam. Z góry serdecznie dziękuję za każdy wpis.
 

Neymarek

Member
Od razu może macie dobrego urologa, który potrafiłby w bardzo fachowy sposób wszystko ocenić i ewentualnie przeprowadzić zabieg? W takiej sprawie lokalizacja specjalisty nie ma dla mnie znaczenia. Mogę dojechać wszędzie bo na penisie się nie oszczędza tylko to ma być zrobione dobrze :)
 

mati12

Well-known member
Nie wiem czy odważył bym się od razu na obrzezanie po prostu usuń weidełko całkowicie ale żeby od razu całkowicie wszystko usuwać.. Już nic nie zrobisz więcej jeżeli zrobisz obrzezanie całkowite
 

Neymarek

Member
Można usunąć samo wędzidełko?

Teraz mam jeszcze dodam jedną ciekawostkę:

DAPOXETYNA 60 mg

- Najśmieszniejsze jest to, że próbowałem nawet takiego czegoś:

1. Szedłem do łazienki, aby dojść i "spuścić ciśnienie" (przed wziąlem tabletkę)
2. Po godzinie zacząłem uprawiać stosunek trwał on maks JEDNĄ MINUTĘ i szczytowanie

- I dopiero po tym dojściu mogłem dalej normalnie się pokochać.

To też dziwne, że taka dawka dapoxetyny nie sprawiła od razu przedłużenia stosunku tylko tak czy inaczej nawet mimo wcześniejszego "spuszczenia" i tak doszedłem szybko
 

RTHadzaj

Active member
Ok czyli Twoim zdaniem obrzezanie mogłoby pomóc rozwiązać ten problem? Nie bardzo wiem co oznaczają te sformułowanie, które użyłeś w wiadomości, więc może sprecyzujesz mi co to za techniki obrzezania? Taka optymalna jaka by była najlepsza?

Mam w głowie obawę o jedno... Że po obrzezaniu ta przyjemność z seksu będzie dużo niższa chociaż może to tylko twór w mojej głowie.

Bo chyba odradzacie stosowanie tych psychotropowych tabletek co niektórzy na PW polecają na receptę?

Ja tak jak zaobserwowałem w tym miejscu na wędzidełku mam tak podniecające miejsce, że głowa mała :) Przy podnieceniu i ściągnięciu skórki na dół czuję już po prostu silne podniecenie i zaraz po wejściu dochodzę.

Problem jest poważny i chcę stawić mu czoła. Nie uciekam. Z góry serdecznie dziękuję za każdy wpis.
no napewno tak, moim zdaniem łykanie cały czas chemii to troche słaba opcja. Co do stylów poczytaj na necie, zobacz zdjęcia i oceń który ci będzie pasował.
 

ehab

Member
Moim zdaniem problem nie leży w penisie, tylko w głowie. Skonsultuj się z seksuologiem. U mnie problem był w drugą stronę - nie mogłem dojść: 2 godziny solidnego posuwania, partner zachwycony, a ja bliski zawału ;) I urolog nie pomógł, a seksuolog w 2 tygodnie :)
 

pelesos

Active member
Można usunąć samo wędzidełko?

Teraz mam jeszcze dodam jedną ciekawostkę:

DAPOXETYNA 60 mg

- Najśmieszniejsze jest to, że próbowałem nawet takiego czegoś:

1. Szedłem do łazienki, aby dojść i "spuścić ciśnienie" (przed wziąlem tabletkę)
2. Po godzinie zacząłem uprawiać stosunek trwał on maks JEDNĄ MINUTĘ i szczytowanie

- I dopiero po tym dojściu mogłem dalej normalnie się pokochać.

To też dziwne, że taka dawka dapoxetyny nie sprawiła od razu przedłużenia stosunku tylko tak czy inaczej nawet mimo wcześniejszego "spuszczenia" i tak doszedłem szybko

Dapoksetyna też jest droga. Są leki z tej samej grupy o podobnym działaniu i kosztują znacznie mnie. Co do skuteczności jednym moim pacjentom pomaga na tyle , ze wydłuża stosunek o kilka minut i sa zadowoleni, innym niekoniecznie. Nie ma cudownego leku. Sa jeszcze metody chirurgiczne , ale to ostateczność.
 
Do góry