• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu obrzeznania- mój przebieg rekonwalescencji

nope

Well-known member
Pozatym spuchnięciem napletka wewn na prawde jest elegancko. Szycie ładne, blizna cienka, dużo wewn napletka zostawione 👍
 

nope

Well-known member
Tego nikt nie wie. Pozatym to tylko kosmetyka wiec duzo zalezy od Ciebie ale jakbys sie mial wybierac to ja bym poczekał conajmniej do 8 miechow po zabiegu.
 

Casevan

Member
Jak masz ciemną łodygę to wiadomo ze wewnętrzna część napletka będzie się odcinać. Jedynym sposobem na to jest cięcie low wtedy chirurg wytnie wszystko co jasne zabierając przy tym radość życia. 😎

Szycie i blizna ładne tylko, podobnie jak u mnie we wzwodzie robi się fałdka w rowku za główką. Przypatrywałem się co trzyma bo skory jest dosyć by ładnie się rozłożyła na trzonie penisa ale nie wiem. Wedzidelko nie ciągnie bo wycięte.
 

nope

Well-known member
Autor chciał obrzezanie czesciowe i wyglada to tak ze z jednej strony skora chce wskoczyc na zoladz a z drugiej nie moze i minimalnie brakuje, stad mysle ze ta fałdka.
 

morgan66

Active member
Fajny kutaz XDDD
Wiesz co - powiem tak - jestem wykształconym spokojnym człowiekiem, który trafił na to forum z tym samym problemem co reszta, i od czasu do czasu staram się coś konstruktywnego pisać ludziom w oparciu o swoje doświadczenia, jednocześnie też siłą rzeczy obserwuje wpisy innych -przyznam, że no nie wytrzymałem bo... jesteś strasznie irytujący, Twoje wpisy są wszystkie że jest super (choć czasem jest odwrotnie) albo ...nie odnoszą się do meritum...pomyśl trochę nim coś piszesz
 

kaloryfer!

Active member
Morgan, jak działa i nie boli czy powoduje dyskomfort to to jest najważniejsze. Odnośnie wygladu mozna debatowac. Mi się srednio podoba blizna i te dwa kolory (sam mam nadal duza roznice). Niemniej to tylko moje zdanie.
 

cichy13

Active member
Wiesz co - powiem tak - jestem wykształconym spokojnym człowiekiem, który trafił na to forum z tym samym problemem co reszta, i od czasu do czasu staram się coś konstruktywnego pisać ludziom w oparciu o swoje doświadczenia, jednocześnie też siłą rzeczy obserwuje wpisy innych -przyznam, że no nie wytrzymałem bo... jesteś strasznie irytujący, Twoje wpisy są wszystkie że jest super (choć czasem jest odwrotnie) albo ...nie odnoszą się do meritum...pomyśl trochę nim coś piszesz
Dobrze, że zaznaczyłeś, że jesteś wykształcony. Ja podchodzę do tego na luzie stąd może wyglądać, że mi to lata ale tak nie jest. Ja jestem z tych osób co otrzymały tutaj pomoc, teraz jest już bardzo dobrze ale na forum zostałem bo lubię poczytać czy dowiedzieć się czegoś nowego.
 

Podobne tematy

Do góry