• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu obrzeznania- mój przebieg rekonwalescencji

morgan66

Active member
Jak dla mnie to masz bardziej całkowite medium/low-loose (jest oczywiście różna nomenklatura i te style nachodzą na siebie - ale ja uważam, że raczej takim warunkiem jest to, że przy częściowym napletek wewnętrzny wraca na żołądź a nie zewnętrzny). A na blizny na początek na pewno lepsze są maści, a plastry później.
 

Hipo9868

Member
Czy jest jakaś większa różnica pomiędzy tymi żelami ? Czy Silaurum jest dobry ? Opakowanie ma 15g to na ile takie coś starczy ? Pytam bo nie wiem ile sztuk zamówić .
 

nope

Well-known member
Zamow na start jedna. Silaurum jest spoko miedzy tymi zelami nie ma roznic zbytnio bo sa na tym samym skladniku.
 

cichy13

Active member
Sądzę, że Johnny Sins zazdrości🤙 no a tak serio co tu dużo mówić, od początku było widać, że będzie idealnie. Oby każdemu tak wychodziło🤜🤛 gratulacje!!
 

nope

Well-known member
Szycie ładne ale wydaje mi się że jest tam ciasnawo przed nim w obwodzie i stąd pompuje wewn napletek. Ale na pocieszenie to byl taki uzytownik ze kazdy myslal ze oponka zostanie a jednak sie szycie rozciaglo a oponka wchlonela po 7-8 miesiacach.
 

nope

Well-known member
Nic nie zrobisz. Samo jedynie moze sie poprawic po czasie. Napletek jeszcze zflaczeje bo keratynizuje i powinno sie dużo przerównać ; )
 

Podobne tematy

Do góry