• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu obrzeznania- mój przebieg rekonwalescencji

nope

Well-known member
Chlopie jak tak będziesz monitorował co 15 minut to ty nerwicy dostaniesz. Mowimy ci ze ok jest. Poczekaj pare miechów w spokoju i zobaczysz efekty.
 

sev

Member
Jak długo smarowaliscie detreomycyna? Mi się skończyła, nie wiem, kupować jeszcze? 19. października miałem
 

Hipo9868

Member
Nie właśnie , martwi mnie wygląd w spoczynku , wygląda na opuchnięte , linia szycia zawija się do wewnątrz i robi się taka bańka na nim jakby była mega opuchlizna.
 

nope

Well-known member
Zacznij cos na blizny stosowac i wcierać. Np bliznasil, silaurum czy plastry sutricon. Taki urok obrzezania czesciowego. Tak to wlasnie wyglada. I to Ci @latek777 bodajże mówił. Za kilka miechow i tak to sie będzie inaczej układać ale jakiejś sporej różnicy chyba nie będzie.
 

Hipo9868

Member
Kurcze , a da się coś zrobić aby w spoczynku tak sie nie zawijało .? Mam wrażenie że bardzo często w spoczynku penis mi tak jakby wchodził w ciało , a jak sciagnenskore nawet w spoczynku to powiększa się x3 mimo że jest bez erekcji .
 

Podobne tematy

Do góry