• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po obrzezaniu całkowitym

Witam,
Nie wiem czy zawsze tak miałem czy dopiero teraz to zauważyłem lecz pod swiatło zoładź ma jakby taką dziwną teksturę(grudki?) widoczne na zdjęciu po prawej stronie żołedzia. Do urologa na wizytę najwcześniej w przyszłym tygodniu, więcej chcialbym poznać wasze zdanie.
Jeśli chodzi o wcześniej opisywane obrzęki, znacznie zmalały.
Z góry dziękuję

 

Trolo

Well-known member
We wzwodzie pewnie to się wygładza? Moim zdaniem takie marszczenie, bo żołądź zwiększa swój rozmiar i robi sie gładki, a w spoczynku nadmiar skóry musi się marszczyć.
 
Witam,

11 miesięcy po obrzezaniu, wszystko działa jak należy, lecz jedna rzecz mnie zastanawia, mianowicie skóra pod żołędziem. Według was wyszło tak po prostu z rodzaju cięcia i szycia? Czy dalej coś nie tak z limfą?

W najbliższym czasie jestem umówiony z urologiem omówić sytuację i czy konieczna jest rewizja. Dlatego chciałbym poznać wasze zdanie.

Proszę dajcie znać co o tym myślicie, dziękuję

 

amenek5

Active member
Sam nie wiem czy to jest dobrze .... ale mam bardzo podobny efekt a jestem 10 lat po obrzezaniu. Mi osobiście to w ogóle nie przeszkadza. A podczas zwodu wszystko ładnie się naciąga i moim zdaniem jest git :p Ale dokładnie też się na tym nie znam
 
Ja widząc takie przypadki to coraz częściej się zastanawiam czy iść, chyba wole mieć trochę więcej napletka gdzie wzwisie ściągając napleta mam korzystniejszy widok, pytanie jak kobieta podejdzie do źle obrzezanego penisa
 

richyrich

Active member
@Andreas 77 jak pójdziesz do sprawdzonego lekarza i będziesz wiedział czego chcesz (styl/metoda obrzezania) to szansa na nieporządany efekt znacząco się zmniejsza ;)

I zgodzę się z Opalonym, oceniałbym tylko na podstawie fotki wzwodu
 

Podobne tematy

Do góry