• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po obrzezaniu całkowitym Low and Tight nie staje?

Artur2000

New member
Wrócę dzisiaj do domu i podeślę wam zdjęcia jak ja jestem obrezany. Nie mam żadnego problem z erekcja czy z dojściem bez znaczenia czy robię to sam czy z partnerka. Jak się dobrze postaram to sam za pomoca ręki jestem w stanie dojsc w 5 min, nie mogę to robić 2-3 razy dzienie, nie muszę mieć żadnego ciśnienia. Jedyne co mi przeszkadza to to, że moja blizna po obrzezaniu trochę z twardniała może na to macie jakieś sposoby masz na blizny nie za bardzo pomaga 🙄
 
Wrócę dzisiaj do domu i podeślę wam zdjęcia jak ja jestem obrezany. Nie mam żadnego problem z erekcja czy z dojściem bez znaczenia czy robię to sam czy z partnerka. Jak się dobrze postaram to sam za pomoca ręki jestem w stanie dojsc w 5 min, nie mogę to robić 2-3 razy dzienie, nie muszę mieć żadnego ciśnienia. Jedyne co mi przeszkadza to to, że moja blizna po obrzezaniu trochę z twardniała może na to macie jakieś sposoby masz na blizny nie za bardzo pomaga 🙄
to ja czekam ;P
 

Patryk123411

Active member
Ja swojego czasu jak walczyłem z bliznowcem stosowałem plastry silikonowe sutricon,wycinałem cienkie paski (zaletą taka ze nic nie śmierdzi cebula są skuteczniejsze od maści bo nie wcierają się w bieliznę i możesz chodzić z nimi nawet 3 dni i dopiero zmienić wtedy są najlepsze efekty)
 

emjot

Active member
Ja z dojściem też nie mam problemu. Czy to ręką czy podczas seksu.
Nie dam rady robić tego 2-3 razy dziennie, ale to jest kwestia libido a nie obrzezania.
Wcześniej mogłem 2x dziennie ale byłem młodszy 🙃
 

Patryk123411

Active member
To ile masz lat? Może jak się uprawia seks raz na tydzień to nie ma problemu z low i thigt bo ja właśnie tyle muszę czekać żeby coś czuć.
 

80051

Active member
No i witam w gronie obrzezańców - raz sie zyje, wybralem low&tight i trzymam kciuki ze nie bede tym pechowcem jak koledzy wyzej. Ogolnie zabieg bolesny niczym zabieg u dentysty - znieczulenie bolalo najbardziej, ale zeby to nazywać bólem to przesada :p no jak zastrzyk w ręke

pozniej jeden ruch skalpelem jak mi wędzidełko odkrajał to zabolało dosyć mocno ale to tylko sekunda bólu, reszta perfect. troche doktor żartowal jak mu cos upadlo, ze to mój penis i przeprasza juz go zbiera z podlogi xD nie no, Doktorek naprawde świetny facet :)
 
Wrócę dzisiaj do domu i podeślę wam zdjęcia jak ja jestem obrezany. Nie mam żadnego problem z erekcja czy z dojściem bez znaczenia czy robię to sam czy z partnerka. Jak się dobrze postaram to sam za pomoca ręki jestem w stanie dojsc w 5 min, nie mogę to robić 2-3 razy dzienie, nie muszę mieć żadnego ciśnienia. Jedyne co mi przeszkadza to to, że moja blizna po obrzezaniu trochę z twardniała może na to macie jakieś sposoby masz na blizny nie za bardzo pomaga 🙄
można te foty jak jesteś obrzezany?
 

Snotty69

New member
Patryk123411 czy przed zabiegiem tez miales zakrzywionego penisa czy dopiero po zabiegu to wystapilo w skutek zbyt napietej skory? Czy kontaktowales sie z Doktorem w tej sprawie i jesli tak to co mowil?
 

Szymcio

New member
Chłopaki mała aktualizacja, byłem właśnie u urologa. Moje problemy z erekcja są spowodowane niczym innym jak zapalanie prostaty. Więc przede mną długa droga. Byłem w sumie u kilku urologów neurologow i seksulogów i dopiero ten jeden zdrobil USG i odpowiednie badania. Przez te wszystkie lata miałem stan zapalny. Mam nadzieje że w nic poważnego to się nie przeistoczyło.
Polecam Jakuba Rogowskiego z Białegostoku
 

Patryk123411

Active member
Patryk123411 czy przed zabiegiem tez miales zakrzywionego penisa czy dopiero po zabiegu to wystapilo w skutek zbyt napietej skory? Czy kontaktowales sie z Doktorem w tej sprawie i jesli tak to co mowil?
Przed zabiegiem tez miałem, ale teraz to mi bardziej zaczęło przeszkadzać i tak już wcześniej myślałem o zrobieniu tego teraz to już chyba z koniecznosci
 

Artur2000

New member
Tak to wygląda u mnie w spoczynku przed i po naciągnięciu skóry. Jedyne co wciąż trochę przeszkadza wizualnie to blizna 🙄 ale całość moim zdanie nie wygląda źle.

 

Patryk123411

Active member
To jest bardziej high niż low nie ma się co dziwić, że nie ma problemów ja mam przyszyta skórę pod samym żołędziem.
I tak właśnie jest z słuchaniem ludzi na tym forum.
 

Patryk123411

Active member
Co to znaczy, że się rozciągnie 🤔
Ja mam prawie cały wewnętrzny napletek wycięty jest go mniej niż 0.5 cm.
Nie mogę przez to utrzymać erekcji i nawet po tym zabiegu nie mam 100% erekcji mimo podniecenia.Dopiero przed wytryskiem jest 100%. Masturbacjia możliwa tylko ruszając skóra w jakiejś 70%erekcji.Masturbacja nie jest możliwa przy nawilżeniu bo nic nie ma tylko żołądź. Czuję się jak bym byl wykastrowany.
 

zane77

Active member
No i spoko, potrenujesz z oliwką, ponaciągasz i po roku będzie więcej. Masz ładnie zrośnięte, równo, smaruj, żeby blizn nie było i tyle możesz teraz zrobić. A jak cię to mocno męczy to do urologa.
Wiem, że łatwo mówić, gorzej samemu poukładać to w głowie.
Też mam słabiej z odczuciami, ale mam jeszcze szwy, a resztki po wędzidełku spuchnięte, więc staram się nie panikować.
 

Podobne tematy

Do góry