• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Plastyka wędzidełka i napletka

pitaq

Member
Witam, wczoraj tj 8.12.2022 miałem robiony zabieg plastyki napletka i przedłużenie wędzidełka, z tego wszystkiego zapomniałem zapytać lekarza czy odciągać napletek od razu czy poczekać kilka dni... Mam założone 10 szwów i schowane są wewnątrz napletka, ból ustąpil dosyć szybko, czuję tylko uwieranie od szwów i zastanawiam się co robić od razu po zabiegu, moczyć w rumianku i próbować odsuwac plus przemycie octeniseptem po każdym skorzystaniu z łazienki?
 

Opalonykurczak

Active member
Octanisept wystarczy tam rano i wieczorem psiknąć(zbyt czeste uzywanie podrażnia skóre).
Odciągaj go jak nic cie nie blokuje(np opuchlizna) wtedy przemyj wysusz i znow zwiń napletek
Ja bym nie moczył go, jak ci lekarz tego nie zalecił to nie ma co.
 

pitaq

Member
Octanisept wystarczy tam rano i wieczorem psiknąć(zbyt czeste uzywanie podrażnia skóre).
Odciągaj go jak nic cie nie blokuje(np opuchlizna) wtedy przemyj wysusz i znow zwiń napletek
Ja bym nie moczył go, jak ci lekarz tego nie zalecił to nie ma co.
Nie kazał moczyć ale odciągnąć ciężko, opuchlizna jest dosyć i utrudnia plus te szwy, mogę odciągnąć max do łączenia napletka z resztą skóry gdzie szwy przechodzą
 
Do góry