• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ostrzezenie przed lekami fluorochinolony (cipro, levoxa, avelox, gemifloksacyna ...)

Grom

Well-known member
Oby te zreplikowane z czasem przestały się odtwarzać a po całkowitym usunięciu trucizny (od ok. 6 miesięcy do 5 lat) replikowały się zdrowe. Niestety w ścięgnach i stawach zachodzi ta poprawa bardzo wolno. Oby u Ciebie nie pozostały z czasem żadne problemy 👍
 

Japko

New member
Miałem CIPRONEX, niestety albo stety przez skutki uboczne został odstawiony.
Bóle w stawach skokowych, lewej nogi najpierw, kłucie z boku z przodu na górze na dole. Wszędzie.
Bóle jakby w łydce, trochę w achillesie. Odczuwane pieczenie w stopie. Wszystko Nieregularnie, ale narastająco. Po kilku dniach Podobnie w prawej nodze.
Któregoś dnia rano budzę się i boli i piecze mnie lewa ręka, lewy staw łokciowy, trochę nadgarstek i jakby tego było mało jakby pieczenie lewej strony klatki piersiowej. Sygnał już bardzo ostrzegawczy.
Lek został odsunięty
poniżej moja suplementacja, która być może pomaga gdyż bolące stawy i mięśnie nie są już tak odczuwane, może czasem wracają, ale sporadycznie.

Urolityna A 2x1
Pikolinian Cynku 1x15mg
Selen 3xTydzień
NAC 2x1
Kwercetyna 3x1
+Ode mnie Tarczyca Bajkalska oraz lepszy kolagen Primabiotic.
Wsmarowuje także w stawy olej z żywokostu i gojnika do kupienia w sklepach zielarskich.

Zdrowia życzę.
 

Japko

New member
6 dni

napiszę tylko jednak , że produkty jak Urolityna A, Pikolinian Cynku, Selen, Kwercetyna i NAC przepisał doktor Jakub Szmer. Tarczyca Bajkalska i Kolagen to podsunięty pomysł GROMA, ale wygląda wszystko OK. Olej z żywokostu i gojnika doczytane w internecie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Podobne tematy

Do góry