• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Oponka czy opuchlizna

Marian987

New member
Witam. 14 dni temu miałem zabieg całkowitego obrzezania wraz z plastyką wędzidełka, ponieważ podczas stulejki(wrodzonej) był straszny fałd wędzidełka. Wszystko zaczyna się goić tj. nie krwawi podczas zwodów jak i również nie odczuwam już żadnego bólu (po prawdzie tylko przez pierwsze 2 dni czułem lekki ból podczas zwodów) ale niepokoi mnie tylko ta opuchlizna i w/z zwracam się z prośbą o doradzenie czy jest to opuchlizna pooperacyjna czy jednak wystąpiła tzw. oponka. Poniżej umieszczam zdjęcia.

Pozdrawiam.
 
Ja sie nie znam, i pisze ze swojego punktu widzenia, jako tez czlowiek obrzezany tydz temu. Z tego co widze, to masz czesciowe, bo przy calkowitym nie mialbys faldek na trzone penisa, tylko w miare ciasno zszyta. Jesli masz ta opuchlizne na wewnetrznym napletku, to jest to oponka, jesli na skorze z trzonu penisa, to opuchlizna. Mowia, ze to jest uzaleznione od organizmu,u jednego szybciej zejdzie, u innego wolniej. Ale co bys nie zrobil, to lepiej bedzie moim zdaniem jak naciagniesz skore na glowe penisa, chociaz kawalek, bo teraz opuchlizna i szwy blokuja odplyw chlonki/limfy z oponki. Zrob tak na jeden dzien, a zobaczysz duza poprawe. Ja mialem tak samo, i to tylko roslo, sprobowalem delikatnie wcisnac to, zeby tak jakby wsiaklo w penisa i po jakis 3 min naciagnolem skore kawalek na glowe penisa prxytrzymujac ta oponke patyczkiem do uszu, zeby nie wychodzila. Bylo kilka osob na grupie, ktore mialy ten sam problem i nic nie robily. Potem ta oponka zarastala i zostawala taka miesna wypustka. Radze Ci na poczatek sprobowac nalozyc ta skore, i umowic sie z jakims urologiem. Zobacz w moim temacie jak ja to robilem i ile dalo mi to naciagniecie skory na glowe penisa.


A konkretnie Dzien 5
 
Ktos inny na forum pisal, ze sie nie da, tez sie meczyl, ale po godz naciagnal, tyle, ze on mial duzo duzo wieksza opuchlizne ode mnie. I tez ponoc mial calkowite. Nie wiem dlaczego lekarze mowia jedno, a robia co innego
 

Marian987

New member
Jak przyjadę z pracy to wstawię lecz tak naprawdę nic się nie zmieniło. Co do naciągnięcia to jeszcze nie próbowałem bo nie miałem czasu. Wieczorem zdam relację
 

Marian987

New member
Wstawiam zdjęcia z dzisiaj:

Dodatkowo wrzucam zdjęcia po 24h od zabiegu:

Co do naciągania, próbowałem lecz wygląda to tak jakby tylko do połowy nachodziła skóra i tyle. Zrobiłem 2 zdjęcia jak wygląda dokładnie gdy odciągnę skórę spod żołędzia. Lekarz stwierdził, że zrobi całkowite lecz zostawi tyle skóry ile się da i może dlatego jest jej tak sporo, nie wiem dlatego pytam się osób, które to doświadczyły.
 
Wynika ze zdj, ze zrobil Ci czesciowe. Na zdj widac szwy i wyglada tak, ze masz i oponke i opuchlizne. Oponke widac dikladnie na napletku wewnetrznym, ktory jest spuchniety i tak jak by szklisty. Twarde jest to, czy miekkie? Zrob zdj jak masz naciagnieta skore, bo nie bardzo rozumiem w jakim sensie do polowy. Do polowy glowy penisa, opuchlizny, czy jak? Ile dasz rady! Tyle naciagnij, tak aby przesunac szew za oponke. Wiadomo, ze mozesz nie dac rady calkiem, bo opuchlizna duza, ale z dnia na dzien powinna die zmnirjszac i bedzie mozliwosc coraz bardziej ja przesowac.
 

Podobne tematy

Do góry