• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Operacja skrzywienia - multimedica.

Klaus

New member
Witam.

31.01.14 Poddalem sie operacji skrzywienia pracia w multimedice. Jak ktos ma jakies pytania smialo prosze walic smialo. Minelo pare dni wiec powinienem pamietac szczegolowo wszystko. Pozdrawiam
 

tolek banan

New member
Re: Operacja skrzywienia- multimedica.

witam czyli miałes szwy zakładane? jakie miałes skrzywienie i jak sprawa wygląda ze skróceniem?
 

Klaus

New member
Re: Operacja skrzywienia- multimedica.

Witam mam szwy. Wokol zoledzia jest AŻ 25 szwow, ktore po 10 dniach trzeba zdjac. Te, ktore zostaly pod skora, po przeciwleglej stronie skrzywienia, zostaja do konca zycia. Ponoc beda odczuwalne pod skora gdy sie bedzie dotykac, lecz w niczym maja nie uwadzac. Skyrzwienie mialem duze, rzeklbym nawet 90 stopni w dol. Ze skroceniem ciezko stwierdzic, musze unikac wzwodow, wszystko jest jeszcze napuchniete, mam nadzieje ze sie nie skrocil... bo niby z jakiej racji mialby byc mniejszy? :)

Pozdrawiam i jestem gotow odpowiadac na kolejne pytania.
 

tolek banan

New member
Re: Operacja skrzywienia- multimedica.

to napisz pózniej jak to się goi , z tym skróceniem to niby zawsze wystepuje bo szwami skracał tą część wydłużoną napisz jak juz bedzie wszystko śmigało za miesiąc , ja w połowie marca będe miał tez zabieg ale nie wiem czy te szwy
 

Klaus

New member
Re: Operacja skrzywienia- multimedica.

To nie wiem ile to moze byc skrocone... centymetr ? Potem dam znac. Bolalo jak cholera 2 dni. Ale zaczalem brac leki i wszystko dobrze, trzeba go tylko nosic w majtkach do gory przez jakis czas.


A i bedziesz mial szwy. Tam robia tylko w ten sposob, ja nie mialem nic do wyboru
 

Damiano

New member
Re: Operacja skrzywienia- multimedica.

Witam, napisz jak jest z chodzeniem po takiej operacji? Podobno przez kilka dni się kuleje. Można odrazu wrócić do pracy, czy lepiej wziąć chorobowe?. Tez mam zamiar poddać się takiej operacji, tyle że nie we Wrocławiu.
 

tolek banan

New member
Re: Operacja skrzywienia- multimedica.

No a jak z twoim napletkiem bo na pewno byłeś nacinany w koło głowy:) i oskalpowany, i pożniej to zostaje zszyte i napletek dalej zostaje? w sensie takim że w opadzie głowa sie będzie chowac? pozdro
 

Klaus

New member
Re: Operacja skrzywienia- multimedica.

Tak, dookola zoledzia sa szwy. Napletka nic nie ruszali. Skora taka sama jak byla, bo nawet o to przed pytalem. Tak wiec jest przykryty (zreszta niewyobrazam sobie po takiej operacji zeby byl odsloniety, moga sie wdac rozne zarazki, paprochy itp). Tak wiec jesli chodzi o obrzezanie to juz jest inna para kaloszy.

Moj jest schowany i pewnie w zwodzie rowniez bedzie, bo mam go troche duzo (niestety).


Jak tak patrze, wydaje mi sie ze LEKKO penis jest skrzywiony teraz w lewo. Jak myslicie czy to wina jeszcze opuchlizny ktora sprawia takie wrazenie? Bo jak mialem skrzywienie w dol, watpie ze bede mial lekutko teraz w lewo?...
 

Klaus

New member
Re: Operacja skrzywienia- multimedica.

Damiano napisał:
Witam, napisz jak jest z chodzeniem po takiej operacji? Podobno przez kilka dni się kuleje. Można odrazu wrócić do pracy, czy lepiej wziąć chorobowe?. Tez mam zamiar poddać się takiej operacji, tyle że nie we Wrocławiu.

Przepraszam ze ominalem Twoja wypowiedz. "kulalem" zaledwie 1-2 dni. Od razu po wyjsciu z kliniki i lekutko nastepny dzien. Potem juz dobrze. W zalecaniach jest 'oszczedzajacy tryb zycia'. Na sam dzien wypisu ze szpitala na pewno trzeba wziac jeden dzien (moze 2). Oni wypisza jak bedzie trzeba, bo po ogolnym znieczuleniu czlowiek jest oslabiony i moze zemdlec. Wiec 1-2 dni odpoczynku wypadaloby odbebnic.


Pozdrawiam
 

Klaus

New member
Re: Operacja skrzywienia- multimedica.

Jestem 10. dzien po operacji. Wiadomo, zdarzaja sie niechciane wzwody i wtedy zauwazylem ze penis jest krzywy W LEWO!!! Czy to mozliwe? Czy to jeszcze za wczesnie by stwierdzac? Na zdjeciach pooperacyjnych byl idealnie prosto... Moze to od szwow jeszcze nie jest do konca prosty?
 

tolek banan

New member
Re: Operacja skrzywienia- multimedica.

no a jak miałeś krzywego przed zabiegiem? tez w lewo?, no z tymi szwami to podobno zależy od każdego z osobna,
 

Klaus

New member
Re: Operacja skrzywienia- multimedica.

Mialem w dol. W lewo nic a nic.



P.S. Dzisiaj mialem sciagniete szwy. 10.02.14
 

tolek banan

New member
Re: Operacja skrzywienia- multimedica.

ja dzisiaj bylem na konsultacji będę miał zabieg gdzieś za miesiąc,ale nie szwy cos w rodzaju nesbit i nie w multimedice .
 

Klaus

New member
Re: Operacja skrzywienia- multimedica.

O tej metodzie nesbita slyszalem niewiele dobrego, ale powodzenia
 

tolek banan

New member
Re: Operacja skrzywienia- multimedica.

no ale w moim przypadku szwy nie były brane pod uwagę , a bylem u naprawdę dobrego fachowca p mam wrodzone skrzywienie i nesbit lub zmodyfikowany nesbit podobno się sprawdzi. Komplikacje i jakieś ryzyko zawsze jest no i ciekawe jak z tym skróceniem/ tą dłuższą stronę mam dość długą można z niej coś zabrać, lekarz powiedział że u mnie gdzieś 1-1,5 cm można się spodziewać skrócenia tylko nie wiem od której długości on miał na myśli, a co słyszałeś złego o metodzie nesbit?. Jedno jest pewne że będzie to robił jeden z najlepszych w Polsce urologów którzy zajmują się takimi rzeczami, i dobrze to wpływa na moją psychikę :)
 

tolek banan

New member
Re: Operacja skrzywienia- multimedica.

u mnie mierzone mniej więcej 50stopni więc nie małe, w lewo pod czas wzwodu sprzęt bardzo twardy i przeszkadza
 

czesiek123

New member
Re: Operacja skrzywienia- multimedica.

No ja jestem w sytuacji patowej bo sam nie wiem, mam w góre jakieś 55 stopni, twardy jest, ale z użyciem siły go wyprostuje prawie do poziomu bez bólu. Na operacje napewno nie zdecyduje sie bez spróbowania, ale jakos mnie to zajebiscie krępuje lasce z czymś takim wyskoczyć ehh
 

tolek banan

New member
Re: Operacja skrzywienia- multimedica.

są takie dziewczyny którym się podoba takie zagięcie właśnie do góry,ale chyba nie 55 stopni bo to już dużo. powyżej 30 stopni już się proponuje korektę. A jaka jest twoja długość-bo nie raz są takie skrzywienia że po korekcie nawet będzie lepiej z długością, próbuj.Ale laska będzie zdziwiona u wierz mi hehehe
 

Podobne tematy

Do góry