• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Operacja skrzywienia - multimedica.

czesiek123

New member
Re: Operacja skrzywienia- multimedica.

nie wiem co to za kość, wciśniete do oporu że tak powiem :p, gdzieś tam w postach niżej jest moje "cudo"
 

kalipa

New member
Re: Operacja skrzywienia- multimedica.

No w sumie jest jedna kość, kość łonowa. Jak sobie dotykasz okolice członka to z pewnością ją wyczujesz. Mi od kości po prostowaniu wychodzi równe 16,5-17cm, oczywiście w takim pełnym wzwodzie. OD operacji już trochę minęło więc mogłem sobie pozwolić na taki test.

Niewiele dobrego o metodzie Nesbita? Chyba nie od dziś wiadomo, że metoda "trwałych szwów" jest metodą najgorszą. Co oczywiście nie znaczy, że za każdym razem skrzywienie powraca. Jest niestety wiele takich przypadków.
 

czesiek123

New member
Re: Operacja skrzywienia- multimedica.

Z tego co się dowiedziałem najlskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda polega na wycięciu eliptycznego kawałka osłonki białowej i zszycie. Możecie powiedzieć ze te trwałe szwy są bezpieczniejsze, ale wystepują powroty do skrzywień i wtedy już trzeba magika żeby to naprawił, c tego co tu wyczytałem ktoś miał taki przypadek i uratował go prof. Krajka. Ja jakbym już miał się poddawać operacji, bo kiedyś miałem taki plan ale kilka osób mi odradziło i spróbwało życ z takim skrzywieniem tzn. Napewno najpierw spróbuje później zobaczymy co i jak ale cięzko się przełamać napewno wolałbym uzbierać kase i do perdzyńskiego, ale też są inni specjaliści którzy robią to w ramach nfz, bo od pewnego urologa dowiedziałem się że inny próbował takie operacje przeprowadzać, ale później nie działało to jak powinno. Nie mówie, że Belda jest zły, napewno wykonał dużo takich operacji i jest specjalistą, ale ja mam wątpilwości co do tej metody.
 

kalipa

New member
Re: Operacja skrzywienia- multimedica.

Tak, nie ma co mówić że Belda jest zły i niekompetentny. Poprostu metoda, którą stosuje nie jest do końca złotym środkiem. Z tymi operacjami na NFZ... czytałem już o takim przypadku. Kolesia operowała osoba kompletnie nie znająca się na tym co robi. Efekt? Jeszcze gorsza deformacja, nerwy i później ciężka operacja u dobrego już specjalisty.

Nie wiem być może lekkie skrzywienia nie są tak narażone na nawrót ale mając skrzywienie większe niż 50 stopni nigdy nie zdecydowałbym się na tą metodę Beldy.
 

kalipa

New member
Re: Operacja skrzywienia- multimedica.

W Warszawie, wiadomo u kogo. Skrzywienie to było jakieś dobre 80 stopni.
 

czesiek123

New member
Re: Operacja skrzywienia- multimedica.

a jeszcze koszty? ile Cie to wyniosło wszystko, jak długo byłeś w szpitalu? Jeśli z jakis względów nie chciałbyś podać to pytanie brzmi: Czy zmieściłeś się w 20 000 pln?
 

tolek banan

New member
Re: Operacja skrzywienia- multimedica.

do kalipa to miałeś metodę nesbita bo juz nie pamiętam, ale jak miałes 80 stopni i teraz po zabiegu masz 16,5-17cm to bajka , jak u mnie tak wyjdzie to będę mega zadowolony , bo po tej dłuższej stronie jak przyłożę krawiecką miarkę to przy maksymalnym wzwodzie to mam 19cm nawet do 20cm,mam nadzieje że te 16cm zostanie po wyprostowaniu , ja juz ten temat przerabiam od kilku lat i z tymi szwami mi powiedział że nie warto,lepiej zapłacić dobremu fachowcowi niz dwa razy tam zaglądać i grzebać, ja kładę się na stół na początku marca za 4 tygodnie.Ile miałeś nacięć lub wycięć jeśli nesbit?
 

kalipa

New member
Re: Operacja skrzywienia- multimedica.

Tak w 20000 się zmieściłem, w szpitalu byłem jakoś 3 dni. Ile miałem nacięć to nie wiem. Pamiętam, że się przebudziłem chyba przed ostatnimi cięciami bo słyszałem jak mówili "jest już prawie prosty, jeszcze trochę tu i będzie idealnie". Bólu później nawet aż tak nie odczuwałem ale nocne wzwody już pierwszego dnia po operacji nie należą do najprzyjemniejszych. Brałem te tabletki ale na mnie chyba jakoś nie działają. Każdej nocy budziły mnie wzwody. Wystarczy, że się przebudziłem i odrazu ustępowały, zasnąłem i powtórka z rozrywki... Teraz już się nie budzę bo nie boli podczas wzwodu.
 

tolek banan

New member
Re: Operacja skrzywienia- multimedica.

no na razie widzę ze ty jako jedyny po nesbit jesteś,coś więcej ludzi nie widu nie słychu
 

kristofer87z

New member
Re: Operacja skrzywienia- multimedica.

Po prostu metoda nesbita jest dość ryzykowna, specjalista musi być naprawdę dobry, żeby nie doszło do komplikacji.
A za tym idzie bardzo wysoka cena, więc nie dziwie się, że mało osób o niej tutaj mówi...
 

tolek banan

New member
Re: Operacja skrzywienia- multimedica.

Ja w Poznaniu będę leżał planowo 3 dni płacę 8000zł korekta(nesbit)plus mała kosmetyka wędzidełka bo minimalnie przykrótkie.Fachowiec z doświadczeniem najwyższa półka -najgorsze to właśnie wybrać odpowiedniego lekarza ja już go znalazłem:), Perdzyński strasznie drogi i mam daleko do Warszawy.Podejrzewam że ten z poznania niczym nie odbiega od Perdzyńskiego kilkadziesiąt operacji korekty już wykonał-tak jak pisałem 4 marca kładę się na stół juz nie mogę się doczekać jak bede po i to wszystko miał już za sobą. Bedę zamieszczał póżniej fotki itd, w przeciwieństwie do innych , czemu fotek nie zamieszczacie ?
 

Klaus

New member
Re: Operacja skrzywienia- multimedica.

Wlasnie dobra pytanie... Ja mam tylko zachowane zdjecie skrzywienia sprzed operacji. moglem robic co tydzien czy cos. Zrobie po 2 miesiacach od operacji czyli poczatek kwietnia. Boje sie jednak ze nie bedzie tak idealnie.
 

Klaus

New member
Re: Operacja skrzywienia- multimedica.

Jeszcze jedno pytanie mam, a lekarza glupio mi bylo sie zapytac. Stosunkow trzeba unikac przez 2 miechy, a reka moge cos podzialac? Bo nie ukrywam chodze non stop nabuzowany :p
 

tolek banan

New member
Re: Operacja skrzywienia- multimedica.

ja myślę że trzeba go trochę poruszać:) jak są wzwody nocne to niby tez dobrze bo do ukrwienia dochodzi dłuzszy okres bez wzodu i bez ruszania to mu chyba nie będzie służyć :) to pokaż fotke jak teraz wygląda i czemu sądzisz że nie jest idealnie wyczuwasz te szwy?
 

kalipa

New member
Re: Operacja skrzywienia- multimedica.

Haha czy można nim trochę poruszać? Ja tam wole poczekać do tych 2 miesięcy :D Wiesz przy wytrysku penis jest jednak bardziej "nabuzowany" niż podczas normalnego wzwodu. Z tym stosunkiem to chyba jednak 3 miechy to jest optimum przy metodzie Nesbita. Równo po 2 miechach jednak by mnie jeszcze bolał. Na upartego dałby rade ale....
 

Klaus

New member
Re: Operacja skrzywienia- multimedica.

tolek banan napisał:
ja myślę że trzeba go trochę poruszać:) jak są wzwody nocne to niby tez dobrze bo do ukrwienia dochodzi dłuzszy okres bez wzodu i bez ruszania to mu chyba nie będzie służyć :) to pokaż fotke jak teraz wygląda i czemu sądzisz że nie jest idealnie wyczuwasz te szwy?

Wyglada jakbym mial przy samym ciele, niedaleko szwow jeszcze lekkie zgrubienie po prawej stronie. Wydaje mi sie ze te zgrubienie (prawdopodobnie jeszcze opuchlizna) powoduje skrzywienie lekkie w lewo. Moge wstawic zdjecie dla zainteresowanych zrobie je dzis.
 

Klaus

New member
Re: Operacja skrzywienia- multimedica.

http://imgur.com/tJ5VWqV

Tak wygladala sprawa przed zabiegiem. Jak widac skrzywienie MOCNE. Jednak nie tak twarde, moglem prawie na sile go wyprostowac (opisywalem zreszta to wczesniej).

Po zabiegu wyglada tak: (nie jest to jeszcze oczywiscie 100% erekcji, nie chce doprowadzac do nich i staram sie ich unikac (wg zalecen lekarza). Stan po 20 dniach.

http://imgur.com/zu0Y7H7

Widac jest lekkie skrzywienie w lewo, przy 100% erekcji bedzie pewnie jeszcze wieksze. Mam nadzieje ze to jeszcze te szwy, opuchlizna itp tak dzialaja. Bo lekarz mowil ze byl w 100% prosty, a watpie ze podczas noszeniu ich w majtkach do gory (wedlug zalecen) przekrzywil mi sie, bo byloby to po prostu bzdura.


Czekam na jakies opinie pozdrawiam
 

tolek banan

New member
Re: Operacja skrzywienia- multimedica.

skrzywienie w dół i lekko w lewo było? , no ogólnie duże było z 70 stopni ja mam 50 w lewo , co do drugiej fotki po to jak by u mnie tak było przy takim wzwodzie to przy maksymalnym wygiął by się jeszcze bardziej , po prawej u góry to tam są te szwy gdzie zgrubienie? 20 dni to jeszcze krótko co do zgrubienia ale jest lekko krzywy a nie jest to na maksa wzwód. Długość po zabiegu elegancko:) to mój sprzęt http://zapodaj.net/c88b2972291d2.jpg.html
 

Podobne tematy

Do góry