• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Oddawanie moczu

Krzysiek166

New member
Witam jest 10 dni po obrzezaniu całkowitym. Jestem zadowolony z zabiegu, lekarz przeprowadzil go wzorowo. Juz na 2 dzien 0 krwi, 0 opuchlizny, 0 oponki, do góry go rownież nie trzymałem bo lekarz powiedzial ze nie muszę. Również od drugiego dnia siedze w domu bez opatrunku, zakładam go jedynie na noc. Martwi mnie tylko jedna rzecz. Otóż gdy sikam mam jakby sklejone ujście cewki. Popuszczam troche i mocz nie wychodzi dopiero gdy popuszcze wiecej po chwili dość szybko i bardzo cienkim strumieniem mocz sie wydostaje i zaraz leci normalnie, do tego wczoraj w poludnie jak poszedłem sie zalatwić było to samo lecz na poczatku z moczem wypłynęło coś białego w kolorze mleka i miałem wrażenie że moja cewka jest zwężona. Czy ktoś się spotkał z czymś takim?
 

uniuse

New member
To jest całkowicie normalne. Ja też tak miałem. I kilka innych osób też. Przed oddaniem moczu zmocz palca potem ujście cewki i po problemie. Gwarantuje Ci że po paru dniach problem minie. Na początku też się wystraszyłem. Mocz małego, unikniesz bólu.
 

Krzysiek166

New member
Dzięki uspokoiłeś mnie. W poniedziałek do pracy żołędż mi juz nie przeszkadza ale gdy narusze szwy to nie jest zbyt komfortowo. Zobacze jak to będzie. I dziękuję wam bo zeby nie to forum to dalej bym był z tym problemem. Zabieg miałem robiony na NFZ w Szczecinie, jak ktos chce to może pytac jak to wyglądało
 

uniuse

New member
Główka łuszczy się po zabiegu i to może dlatego przez kilka dni może się sklejać. U mnie to występowało jakieś 3 - 4 dni. Za pierwszym razem nieźle się przestraszyłem. Zabolało jak cholera. Mokry palec i problem z głowy;) szybko minie;) A po miesiącu, półtora zapomnisz o zabiegu ;)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Bezwiedne oddawanie moczu w nocy Obrzezanie 2
E Oddawanie moczu Inne 5
G Oddawanie moczu po obrzezaniu Po zabiegu obrzezania 8
C Oddawanie moczu po obrzezaniu Po zabiegu obrzezania 15
P Oddawanie moczu, Masturbacja Inne 1

Podobne tematy

Do góry