• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Bezwiedne oddawanie moczu w nocy

Miszczu83

New member
Jestem prawie miesiąc po zabiegu obrzezania całkowitego. Zeszły niemal wszystkie szwy, efekt mnie zadowala.

Pojawił się natomiast problem z bezwiednym oddawaniem moczu w nocy. Przydarzyło mi się to 6 razy w ciągu miesiąca od zabiegu, szczególnie w mroźne noce.

Przed zabiegiem budziłem się i oddawałem mocz w łazience, natomiast po zabiegu budzę się, kiedy majtki mam już mokre, cztery razy na spodniach miałem już plamę z moczu. Nie czuję, kiedy popuszczam mocz. W dzień nie mam żadnych problemów z utrzymaniem moczu, jest znacznie lepiej niż przed zabiegiem.

Nie zależy to od ilości wypitych płynów przed snem. Dodatkowe moje choroby to brak jąder, które usunięto z powodu nowotworu - przyjmuję testosteron i zespół drażliwego jelita . Na TK i USG robionych regularnie nie widać nieprawidłowości w okolicach pęcherza i cewki moczowej. Prostata normalnej wielkości, regularnie zażywam żurawinę liofilizowaną.
 
Nie odniosę się do tego, co napisałeś pod względem medycznym, ale chyba coś pokręciłeś w opisie.
Jesteś miesiąc po zabiegu i pojawił się problem ze nietrzymaniem moczu.
Przed zabiegiem budziłeś się normalnie i oddawałeś mocz, natomiast obecnie tego nie kontrolujesz.
4x miałeś plamę z moczu na spodniach, natomiast dalej informujesz, że w dzień nie ma problemu, więc:
1: Śpisz w spodniach?
2: Coś pokręciłeś i chodziło o dzień?
Dalej znów informujesz, że przed zabiegiem było z tym moczem znacznie lepiej, choć wyżej pisałeś, że przed zabiegiem było normalnie, a nie trzymasz moczu od zabiegu.
Coś mi tutaj nie bangla ;)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
E Oddawanie moczu Inne 5
G Oddawanie moczu po obrzezaniu Po zabiegu obrzezania 8
C Oddawanie moczu po obrzezaniu Po zabiegu obrzezania 15
P Oddawanie moczu, Masturbacja Inne 1
P Długie oddawanie moczu Inne 4

Podobne tematy

Do góry