• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Oddawanie moczu po obrzezaniu

grzegorzek19972

New member
Cześć Panowie.
Chciałbym dopytać w pewnej kwestii otóż, jestem 7 dni po zabiegu obrzezania i przy oddawaniu moczu on leci w każdą możliwa stronę.. Czy to jest normalne? Ustablizuje się to? Dodam że powodem obrzezania był ból przy odprowadzeniu napletka lecz kiedyś jeśli go odprowadziłem i sikałem z odsłoniętym to leciało prosto..
Dzięki pozdrawiam
 

Dongshin95

New member
Muszę powiedzieć że dziwna sprawa bo mi leciało w każdą stronę jak miałem stulejke, teraz muszę lać pod prysznicem takie idzie ciśnienie
 

AGv

Active member
Spróbuj przed oddaniem moczu nawilżyć ujście cewki np śliną - wszystko się adaptuje do nowej rzeczywistości. Minie za tydzień najdłużej. Ładna robota chirurga. Jak będziesz się stosował do zaleceń, za rok będziesz dumny że swego koleżki
 

max11400

Active member
Dobrze masz zrobione. Wygląda ok. Mi też mocz walił na wszystkie strony. Unormowało się gdzieś po 10-14 dniach (bo w międzyczasie mi się jeszcze strup na cewce moczowej zrobił, więc to już w ogóle sikalo na wszystkie strony świata bo się mocz obok strupa przedzierał). Dziś mam z kolei 23 dni po zabiegu, ale wczoraj też mi się zdarzyło że lało "dwururką" :D
 
  • Haha
Reactions: AGv
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
C Oddawanie moczu po obrzezaniu Po zabiegu obrzezania 15
M Bezwiedne oddawanie moczu w nocy Obrzezanie 2
E Oddawanie moczu Inne 5
P Oddawanie moczu, Masturbacja Inne 1
P Długie oddawanie moczu Inne 4

Podobne tematy

Do góry