• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie L&T i plastyka wędzidełka a doznania

Anonim99887766

New member
Witam, jestem po obrzezaniu L&T(niestety nie z wyboru) oraz plastyce(wydłużeniu) wedzidelka. Wiele sie naczytałem na temat doznań seksualnych po tym typie obrzezania, a wiele osób pisało, ze dużo zalezy od tego, czy wędzidełko będzie zostawione czy usunięte. Czy po wydłużeniu wędzidełka nacięcie go powoduje, ze czucie w nim zanika? Jestem 3 tygodnie po, a dotykając wędzidełko czuje sie, jakbym dotykał jakiekolwiek inne miejsce na ciele. Zastanawiam się, czy przez to nacięcie wędzidełko nie będzie juz pełnić swojej roli w trakcie czynności seksualnych. Z góry dzięki za odpowiedz:)
 

Kabaczek

New member
Witam, jestem po obrzezaniu L&T(niestety nie z wyboru) oraz plastyce(wydłużeniu) wedzidelka. Wiele sie naczytałem na temat doznań seksualnych po tym typie obrzezania, a wiele osób pisało, ze dużo zalezy od tego, czy wędzidełko będzie zostawione czy usunięte. Czy po wydłużeniu wędzidełka nacięcie go powoduje, ze czucie w nim zanika? Jestem 3 tygodnie po, a dotykając wędzidełko czuje sie, jakbym dotykał jakiekolwiek inne miejsce na ciele. Zastanawiam się, czy przez to nacięcie wędzidełko nie będzie juz pełnić swojej roli w trakcie czynności seksualnych. Z góry dzięki za odpowiedz:)
Przed obrzezaniem miałem plastykę wędzidełka. Doznania bez zmian, tylko przez pierwsze miesiące czułem czasem kłucie
 

Zib33

Active member
Wędzidełko współcześnie nie ma specjalnych funkcji w trakcie "czynności". Niektórzy twierdzą, że jest to mega erogenna strefa, niektórzy nie. U mnie na przykład nigdy nie było. Wcześniej (przed zabiegami) to miejsce było dla ciebie szczególne?
 

Kabaczek

New member
Wędzidełko współcześnie nie ma specjalnych funkcji w trakcie "czynności". Niektórzy twierdzą, że jest to mega erogenna strefa, niektórzy nie. U mnie na przykład nigdy nie było. Wcześniej (przed zabiegami) to miejsce było dla ciebie szczególne?
Tak, razem z "grzbietem" żołędzi
 

Zib33

Active member
Ano, grzbiet (krawędź) żołędzi to 90% sukcesu. Wątpię, by w miejsce po wędzidełku wróciła ci tam jakaś specjalna czułość - blizna zawsze jest bardziej tępa w odczuciach. A ten fenomen wędzidełka jest zastanawiający - bo anatomicznie niczym się nie różni od reszty wewnętrznego napletka obok.
 

Kabaczek

New member
Ano, grzbiet (krawędź) żołędzi to 90% sukcesu. Wątpię, by w miejsce po wędzidełku wróciła ci tam jakaś specjalna czułość - blizna zawsze jest bardziej tępa w odczuciach. A ten fenomen wędzidełka jest zastanawiający - bo anatomicznie niczym się nie różni od reszty
 

Kabaczek

New member
Teraz to nawet trudno mi określić czy je jeszcze mam (chyba tak). Szczerze pisząc moja pierwsza, nieświadoma masturbacja opierała się właśnie na pocieraniu wędzidełka o prześcieradło. Przy stosunku z kobietą lepsze odczucia miałem z krawędzi.
 

Zib33

Active member
Nie da się ocierać wędzidełka o prześcieradło nie drążniąc jednocześnie spodu żołędzi. Więc chyba masz odpowiedź.
 

Fopi

Member
Lepiej nie czytaj tych tematów bo tylko zryjesz sobie banie. Pisał tu ostatnio gościu co był załamany a potem mu wszystko wróciło, lepiej nastawić się na fajnego nowego ptaka :p Co do wędzidełka nacięcie/plastyka na 99.9% nie narusza nic. Pełna frenulektomia może coś zmniejszyć, ale ponoć nerwy są "pod spodem" i trzeba mocno się postarać, ponoć robią tak jak się zgłosi 'szybkostrzelność' :p
 

Podobne tematy

Do góry