• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie dr Tondel low and tight

3 tydzień.
Dzisiaj wyjąłem szwy, nie było najgorzej. Zeszło około godziny bo były dość ciasno i ręka mi bardzo latała haha. Jest problem z 1, spróbuję go wymoczyć w gorącej wodzie i wtedy wyciągnąć.
Pozdrawiam.
 
Do tego mam kilka pytań.
1. Po zdjęciu szwów można wrócić do aktywności fizycznej typu siłka?
2. Dalej mam nosić opatrunki?
3. Kiedy będę mógł wrócić do aktywności seksualnej?
4. Co stosować na blizne? Koszty nie mają znaczenia jeśli jest jakiś magiczny sposób kosztowny to proszę o info.
5. Jakieś szczególne info co dalej robić?
Pozdrawiam.
 

flader

Active member
1. Można.
2. Jeśli nie ma już ran i blizny są zagojone to opatrunków nie ma potrzeby dalej nosić.
3. 6 tygodni od zabiegu. Wtedy też powoli i na spokojnie, bo to dalej świeża sprawa. Jak seks to w kondomie.
4. Plastry silikonowe suticron. Wszystko inne jest znacznie mniej efektywne.
5. W sumie nic więcej, najgorsze już za tobą, chyba że pozostała nadwrażliwość.
 
Pytanko, po octenisepcie wydaje mi się że na pisklaku skóra jest troszku za bardzo wysuszona. Czym sobie smarować albo coś?
Pozdrawiam.
 

flader

Active member
Nie musisz, na razie daj się temu wszystkiemu wyleczyć w spokoju a potem się możesz bawić w nawilżanie.
 
Witam ponownie.
Wracam z pytaniami bo ten fałdek i "korona" w koło raczej się nie wchłaniają i nie poprawia się wygląd. Wyglada tak jakby było napuchnięte. Podczas wzwodu okej ale nadal podczas dotyku są twarde.
Może maczać w jakimś rumianku czy coś? Ktoś miał coś podobnego i jakoś sobie z tym poradził?
Jakieś protipy na takie coś?
Pozdrawiam.
 

flader

Active member
Bo to już raczej samo się nie wchłonie, to od szwów. Blizna przechodzi remodelling, możesz używać plastrów silikonowych suticron żeby zminimalizować efekt tych ząbków.
 

morgan66

Active member
Jesteś teraz około 4 tyg po zabiegu-to tak naprawdę początek (skoro przechodzisz to drugi raz powinieneś wiedzieć). Masz teraz z 8 msc kiedy to się będzie najbardziej zmieniać a potem coraz wolniej - musisz się uzbroić w cierpliwość (bo czas jednak odgrywa tu dużą rolę) ale też i działać. Zgadzam się z @flader że bez działania te ząbki mogą zostać widoczne - powinieneś dużo smarować - maści silikonowe + stosować plastry. Życzę Ci aby poszło dobrze bo w sumie poprawka była ze względów estetycznych. Widziałem też, że zamieszczałeś zdjęcia we zwodzie ze szwami - możliwe że nie to jest przyczyną ale ogólnie do zdjęcia szwów należy unikać...
 

Trolo

Well-known member
Teraz na to zwracasz uwagę, a jak zaczniesz dupczyć to nie będziesz się zastanawiał czy są fałdki czy ich nie ma. No chyba, że planujesz zostać gwiazdą filmów dla dorosłych to możesz na castingu ewentualnie mieć problem.
 
Tak, ale póki można to poprawić to trzeba działać.

Na plaster zakładać bandaż czy ma być tak swobodnie?

Z tego co widziałem ludzie płakali że to drogo wychodzi jak 1 plaster można podzielić na 6 sztuk, czyli całą paczka na miesiąc. 100 zł na miesiąc to nie jest jakoś dużo xdd

Chyba byli przekonani że jak paczka 5 sztuk to na 5 razy 🤣🤣
 
Cześć wszystkim.
Co poradzić na puchnięcie napletka w trakcie każdego stosunku lub masturbacji i utrzymywanie się później tej opuchlizny przez kilka godzin? Uciążliwe bo niby plastry są zakładane a potem po stosunku nie wiem czy plastry zaczęły coś pomagać bo znowu trochę spuchło...
Pozdrawiam.
 

Podobne tematy

Do góry