• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie częściowe i wydłużenie wędzidełka - proszę o opinię. [Po zabiegu]

bigduck

New member
Witam,

Trzy dni temu miałem zabieg częściowego obrzezania i wydłużenia wędzidełka poprzez nacięcie go i zszycie. Niestety penis do znieczulenia był nakuwany chyba z 10 razy, bo znieczulenie na początku nie działało. Na obecną chwilę chyba jest dobrze - penis bardzo nie boli i nie krwawi. Jest oponka ale, tak jak czytałem, występuje ona prawie u każdego i prędzej czy później zniknie.
Dwa razy dziennie przemywam Octaniseptem i myję mydłem do higieny intymnej.

Przesyłam zdjęcia, proszę o ocenę czy zabieg był wykonany prawidłowo i czy wszystko mi się ładnie zagoi :).

Na ostatnim miejscu zaznaczam jakiś dziwny kawałek skóry (może wędzidełka), który bardzo boli przy dotyku. Dlaczego tak może być?

 
Wszystko jest jak trzeba.
Widzę, że od razu nikt Ci nie odpowiedział i już pewnie sporo się zmieniło ale tak czy siak powinieneś być zadowolony bo pd samego początku wyglądało nieźle.

A bolący fragment? Lepiej nie dotykać ale może to być zarówno delikatne zapalenie jak i wbijający się w skórę kawałek szwa.
Mimo, że nieprzyjemne, to nic strasznego
 

Makintosz

Member
Ładnie się goi, nie ma co się przejmować. Miejsce, które podałeś jest wrażliwe, ponieważ było tam robione cięcie (wędzidełka) - zostaw je w spokoju, nie dotykaj najlepiej. Stosuj się dalej do zaleceń lekarza, a będzie okej.
 
Do góry