• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Nie wiem co robić (Obrzezanie częściowe i wydłużenie wędzidełka)

Jamal321

New member
Witam wszystkich i przychodzę z problemem…

Zacznijmy od tego ze około 5 dni temu miałem operację wydłużenia wędzidełka oraz obrzezanie częściowe, po zabiegu nosiłem przez 3 dni jakąś folie na penisie (tak zalecił lekarz) i dopiero od dwóch dni stosuje maść, namaczam żołądź w wodzie z korą dęba oraz przsikam.

Przechodząc do mojego problemu, jest ogromny ból przy próbie zdjęcia napletka (nie mogę zdjąć poniżej szwów, czasami nawet do nich nie mogę) oraz moje wędzidełko jest cały czas na wierzchu (nie wiem czy tak powinno być) i nie wiem co robić lekarz nalegał aby podczas namaczania próbować zdejmować ale jest ból, dzisiaj coś na sile spróbowałem to poleciała krew od strony wędzidełka.
Wizyte mam dopiero za 5 dni i nie wiem co robić, pytać rodziców o wcześniejszą wizytę czy w ogóle mówić im o tym co tam się dzieje, bo na moje oko źle to wyglada

Również mam pytanie czy mogę spać bez żadnej bielizny??

Strasznie mnie obciera jak zakładam bieliznę do snu.

(16 lat).
Z góry dziękuje za przeczytanie i odpowiedz,
 

Zib33

Active member
Do spania zakładaj sobie opatrunek i na to bieliznę. Spanie nago to proszenie się o paskudne infekcje. Do lekarza warto pójść, albo chociaż zadzwonić i omówić.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry