Obrzezanie częściowe i wydłużenie wędzidełka - proszę o opinię. [Po zabiegu]

bigduck

New member
Witam,

Trzy dni temu miałem zabieg częściowego obrzezania i wydłużenia wędzidełka poprzez nacięcie go i zszycie. Niestety penis do znieczulenia był nakuwany chyba z 10 razy, bo znieczulenie na początku nie działało. Na obecną chwilę chyba jest dobrze - penis bardzo nie boli i nie krwawi. Jest oponka ale, tak jak czytałem, występuje ona prawie u każdego i prędzej czy później zniknie.
Dwa razy dziennie przemywam Octaniseptem i myję mydłem do higieny intymnej.

Przesyłam zdjęcia, proszę o ocenę czy zabieg był wykonany prawidłowo i czy wszystko mi się ładnie zagoi :).

Na ostatnim miejscu zaznaczam jakiś dziwny kawałek skóry (może wędzidełka), który bardzo boli przy dotyku. Dlaczego tak może być?

Wszystko jest jak trzeba.
Widzę, że od razu nikt Ci nie odpowiedział i już pewnie sporo się zmieniło ale tak czy siak powinieneś być zadowolony bo pd samego początku wyglądało nieźle.

A bolący fragment? Lepiej nie dotykać ale może to być zarówno delikatne zapalenie jak i wbijający się w skórę kawałek szwa.
Mimo, że nieprzyjemne, to nic strasznego

Makintosz

New member
Ładnie się goi, nie ma co się przejmować. Miejsce, które podałeś jest wrażliwe, ponieważ było tam robione cięcie (wędzidełka) - zostaw je w spokoju, nie dotykaj najlepiej. Stosuj się dalej do zaleceń lekarza, a będzie okej.

Do góry
TOPlist