• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie czesciowe, dalej sporadyczne krwawienie

tomaszg93

New member
Witam. Jestem 9 dzień po zabiegu obrzezania częściowego. Kiedy jestem w domu opatruje penisa gaza i psikam octeniseptem. Układam go w bokserkach do góry. Lecz gdy przechadzam się po mieszkaniu , samoistnie przesuwa mi się w bokserkach i wtedy zaczynam czuć pieczenie po lewej stronie pod napletkiem i zaczyna wyplywac krew. Tak samo dzieje się w nocy kiedy budzą mnie wzwody. Odczuwam w tym miejscu pieczenie i wyplywa delikatnie krew.

Natomiast kiedy jestem w pracy i mam porządny opatrunek na nim, nic się takiego nie dzieje nie krwawię.

Podejrzewam, że rana się jeszcze nie zagoila i ją nadruszam i zaczyna piec i troszkę krwawić? Czy faktycznie?

Czy to po tych 9 dniach ktoś również miał podobny kłopot? Czy po takim czasie nie miewaliscie już krwawien?
Dodam, że opuchlizna ładna schodzi.
 

mati12

Well-known member
Normalne ze moze cos krawic zaledwie 9dni po poprosty rób w domu takie opatrunki jak do pracy żeby nic nie latało
 

tomaszg93

New member
A jeszcze chciałbym zapytać w tym temacie. Czy to normalne, że penis jest spuchnięty tylko z jednej strony? Dzisiaj już tak zauważyłem, że skóra po prawej stronie żołędzia jest już prawie normalna i cieniutka, natomiast z lewej strony (z której właśnie krwawi) jest dalej spuchnięte.
 

mati12

Well-known member
Opuchlizna jest normalna zejdzie również z drugiej strony jezrli sie nie powiększa ból sie nie nasila to wszystko ok trzymaj sprzed uniesiony do góry
 

Podobne tematy

Do góry