Obrzezanie czesciowe, dalej sporadyczne krwawienie

tomaszg93

New member
Witam. Jestem 9 dzień po zabiegu obrzezania częściowego. Kiedy jestem w domu opatruje penisa gaza i psikam octeniseptem. Układam go w bokserkach do góry. Lecz gdy przechadzam się po mieszkaniu , samoistnie przesuwa mi się w bokserkach i wtedy zaczynam czuć pieczenie po lewej stronie pod napletkiem i zaczyna wyplywac krew. Tak samo dzieje się w nocy kiedy budzą mnie wzwody. Odczuwam w tym miejscu pieczenie i wyplywa delikatnie krew.

Natomiast kiedy jestem w pracy i mam porządny opatrunek na nim, nic się takiego nie dzieje nie krwawię.

Podejrzewam, że rana się jeszcze nie zagoila i ją nadruszam i zaczyna piec i troszkę krwawić? Czy faktycznie?

Czy to po tych 9 dniach ktoś również miał podobny kłopot? Czy po takim czasie nie miewaliscie już krwawien?
Dodam, że opuchlizna ładna schodzi.

mati12

Active member
Normalne ze moze cos krawic zaledwie 9dni po poprosty rób w domu takie opatrunki jak do pracy żeby nic nie latało

tomaszg93

New member
A jeszcze chciałbym zapytać w tym temacie. Czy to normalne, że penis jest spuchnięty tylko z jednej strony? Dzisiaj już tak zauważyłem, że skóra po prawej stronie żołędzia jest już prawie normalna i cieniutka, natomiast z lewej strony (z której właśnie krwawi) jest dalej spuchnięte.

mati12

Active member
Opuchlizna jest normalna zejdzie również z drugiej strony jezrli sie nie powiększa ból sie nie nasila to wszystko ok trzymaj sprzed uniesiony do góry