• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie czesciowe, masturbacja, a napieta skóra

tomaszg93

New member
Witam. Jestem 16 dzień po zabiegu obrzezania częściowego. Sprawa wygląda tak, że kiedy penis nie jest wzwodzie w czasie kąpieli zsuwam z niego napletek dość lekko. Natomiast problem pojawia się kiedy penis jest wzwodzie, wtedy skóra na zoledziu jest mocno napięta. W czasie masturbacji nie jest to zbyt przyjemne robię to bardzo delikatnie. Nie próbowałem zsuwac napletka w czasie erekcji. Możliwe, że mógłbym to zrobić, ale z ingerencja siły.

A więc pytanie moje brzmi czy owy napletek uelastyczni się i w czasie wzwodu również będzie lekko przesuwal się po zoledziu?

Czy 16 dzień po zabiegu to po prostu za wcześnie?

Naczytalem się trochę tutaj na forum i problemow chłopaków, u których lekarz wyciął zbyt mało napletka. Czy mnie też to będzie dotyczyć?

Dołączam zdjęcie w spoczynku.

 

tomaszg93

New member
Dwa zdjęcia z innych katów. A jeszcze jedno pytanie na pierwszym tutaj zdjęciu widać, że mam szwy pod wedzidelkiem. Nie spotkałem się na innych zdjęciach, żeby ktoś też tak miał. Co to znaczy?



Wszustko gra??
 
Mozliwe, ze masz jeszcze na tyle spuchniete, ze linia ciecia uciska i stąd ten problem. Ja po czesciowym i ok 2 tyg tez mialem ten problem z tego co pamiętam. Niestety u mnie 3 miesiace po zabiegu troche sie polepszylo, ale i tak uciska. Po prostu zostalo wyciete u mnie za malo skory. Wlasnie umawiam sie na calkowite obrzezanie, bo czesciowe wogole nie rozwiazalo mojego problemu i dalej mam problem podczas wzwodu z sciagnieciem napletka i bolem ciasno opiewajacej skory na trzonie. Zobaczymy za tydz jak to u Ciebie bedzie wygladac. Zrob jeszcze zdj ze sciagnietym napletkiem bez wzwodu. Spróbuj tez sciagnac napletek bez wzwodu i wtedy sie podniecic. Zobaczysz, czy gdy penis puchnie, to napletek jest ciasny i sam zsowa sie na zoladz uniemozliwiajac jego rozciagniecie na trzonie.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Skoro masz problem we wzwodzie to co nam po zdjeciach w spoczynku? Pokaz jak to wyglada wlasnie wtedy kiedy mas problem z napieta skora.
 
Fakt, skora jest troche opieta. Poczekaj jeszcze z tydz i zobacz jak bedzie. Probowales tak jak pisalem, zebys ściągną napletek w spoczynku i potem wywolal wzwod i obserwowal co dzieje sie z napletkiem?
 

tomaszg93

New member
Nie, jeszcze tak nie próbowałem. Trochę hardcore z tym dla mnie, żeby zrobić tak jak napisales. Póki co gdy w spoczynku zsunalem caly napletek to zawinął się pod zoledziem i musiałem go ręcznie nałożyć z powrotem.
 
16 dni i juz na recznym jedziesz? Ja dopiero po miesiecu zaczalem i mialem to samo, skora nawet nie schodziła poniżej rowka żołędzi, ale po kilku rękodziełach skóra się rozluźniła i już wygląda normalnie
 

Podobne tematy

Do góry