• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie całkowite Low&Tight dr Tondel

80051

Active member
Tzn przed zabiegiem czy mialem problem ze zwężonym napletkiem przy wzwodzie? Jesli tak to tak, jesli o co innego pytasz to nie rozumiem
 

80051

Active member
380km i ok 4h jazdy w jedna strone, ale stwierdzilem ze skoro to jednorazowy zabieg to warto. sporo blizej mialem dr Drabinę.

Nie chciałem być częściowo obrzezany ponieważ zawsze chciałem być wlasnie całkowicie obrzezany ale zdrowotnie nic na to nie wskazywalo, wiec zwlekalem z decyzja

A Ty ile juz po zabiegu i kiedy bedzie mniejsze czucie na zoledzi? :D
 

Sebix92

Active member
Masakra, to skąd jechałeś? Wybrałem Drabinę. Czemu nie wybrałeś jego?
Miałem podobne podejście do obrzezania ale obawiałem się częściowego.
Jestem 2 tyg. po zabiegu, więc jeszcze chwilę będę się przyzwyczajać
 

80051

Active member
Summa summarum wyszło mi w głowie, że lepiej jechać tam do Poznania (z katowic), chociaż kiedyś lata temu zapisałem dr Drabine do zakladek w przegladarce "na później" :d

Jak wrażenia, jak wrażenia z samej wizyty u dr Drabiny?
 

Sebix92

Active member
Summa summarum wyszło mi w głowie, że lepiej jechać tam do Poznania (z katowic), chociaż kiedyś lata temu zapisałem dr Drabine do zakladek w przegladarce "na później" :d

Jak wrażenia, jak wrażenia z samej wizyty u dr Drabiny?
Szczerze? Wszystko na plus.
Zawsze mnie zadziwia różnica w ilości szwów między Drabiną a Tondlem
 

MKD

Active member
Czasami jak widze ile ludzie maja szwow to sobie mysle - wtf? Xd

ja mialem dosc malo w porownaniu do niektorych.

czesciowe to zawsze pewne ryzyko i zostaje napletek, ktory jednak zdaniem naprawde wielu kobiet jest niestety malo estetyczny. Tez wybralem calkowite i jestem mega zadowolony
 

zane77

Active member
Ja na noc polecam ciasny kokon z gazika owinięty dokładnie plastrem azem z częścią skóry żeby utrzymał pozycję. W razie wzwodu utrzymuje obwód penisa i nic się nie rozrywa.
Strupy z czasem odpadną, nie kombinuj przy nich.
 

80051

Active member
Panowie dzisiaj 6 dzien po zabiegu, wszystko z dnia na dzien i kąpieli na kąpiel wygląda dużo lepiej

Martwi mnie tylko ta rana na froncie jakby dwie części skóry jeszcze nie zrośnięte.
Martwila mnie do wczoraj opuchlizna, ale dzisiaj widac ze mocno zeszla

Strupek wczoraj z węzidełka zdrapałem bo pierdolca już dostawalem i nie moglewm sie powstrzymac zeby nie zdrapać.

Chyba wszystko ok?

 

80051

Active member
ej panowie prosze o pomoc - zdjęcie 3 z 4 w poście wyżej. mam się martwić i jakoś przeciwdzialać temu strupowi po lewej stronie penisa? bo sie zaczynam martwic
 

80051

Active member
Kurde jutro 2 tyg od zabiegu, biore prysznice ale nie bralem jeszcze kąpieli i sie cykam troche czy sie penis nie rozmoczy i nie rozpadnie za bardzo. Ktoś odradza?
 

MKD

Active member
Po 2 tygodniach? Xd niektorzy zalecaja zeby sie juz wszystkich szwow pozbyc. Ja bralem kapiel ale w letniej wodzie bo goraca mi nie pasowala po okolo 2 tygodniach
 
Dokładnie, lekarze mowią zazwyczaj, że szwy same wypadną do 4 tygodni, ale powinno się chyba zdejmowac je najdalej po 2 tygodniach, bo później blizna ciężko się wyrownuje i zostają jakieś dziwne grudki. A higiena to chyba oczywiste, że od dnia zabiegu a nie po 3 dniach czy w 2 tygodniach.
 

Podobne tematy

Do góry