• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Nastawienie do zabiegu...

calvink

Member
Jestem przed zabiegiem i bardzo się obawiam polucji jak już będę po zabiegu że coś może się rozerwać, macie jakieś rady?
Ja pierwsze dwie noce nie miałem zwodu prawdopodobnie ze stresu. Dopiero od trzeciego dnia 3-4-5 nad ranem... Niektórzy doradzają Ciaśniejsze opatrunki. Ja też wstawałem i rozchodziłem szybko. I tak raczej nie osiągniesz niechcący pełnego zwodu który spowodowałby że penis urośnie do maksymalnych rozmiarów...wszystko pewnie zależy od tego jak mocno zszyją
 

calvink

Member
Wracam po ponad 3 miesiącach by podzielić się aktualnymi wrażeniami. Absolutnie nikogo nie zamierzam zniechęcać, bo to była jedna z lepszych decyzji w moim życiu, parę tygodni się człowiek pomęczył i wszystko działa jak należy. Ale, niestety po tak długim czasie wciąż żołądź jest wrażliwa (oprócz czubka). Z seksem problemów nie ma (waginalny), ale np. Za małego złapać się nie dam (dotyk dłonią żołędzi to ból). Pewnie gdybym chodził cały czas z odkrytą żołędzią to przyzwyczajenie byłoby szybsze...a tak to niestety wciąż dyskomfort w niektórych sytuacjach
 

nope

Well-known member
Spokojnie. Przypominam sobie ze 3-4 miesiace po tez czułem jeszcze lrzy pocieraniu np ręcznikiem uczucie i ból ale wszystko przechodzi z czasem. Aktualnie jestem pol roku po i juz praktycznie tego uczucia nie ma. Nie zwracaj na to uwagi, hartuj sie, rob co masz robic. Samo przejdzie
 

Pacjęt

Member
Wracam po ponad 3 miesiącach by podzielić się aktualnymi wrażeniami. Absolutnie nikogo nie zamierzam zniechęcać, bo to była jedna z lepszych decyzji w moim życiu, parę tygodni się człowiek pomęczył i wszystko działa jak należy. Ale, niestety po tak długim czasie wciąż żołądź jest wrażliwa (oprócz czubka). Z seksem problemów nie ma (waginalny), ale np. Za małego złapać się nie dam (dotyk dłonią żołędzi to ból). Pewnie gdybym chodził cały czas z odkrytą żołędzią to przyzwyczajenie byłoby szybsze...a tak to niestety wciąż dyskomfort w niektórych sytuacjach
U kogo robiłeś zabieg?
 

Podobne tematy

Do góry