Napletek nie wraca...

bomba15

New member
Witam, mam problem. Mam 16 lat. Cały czas myślałem, że mam stulejkę i nie ściągałem napletka przez dłuugi okres. Miesiąc temu poszedłem do lekarza po skierowanie do urologa i się dowiedziałem, że nic mi nie jest o_O
Ale napletek schodził bardzo ciężko. Więc codziennie w trakcie kąpieli naciągałem napletek. Po mniej więcej dwóch tygodniach, w trakcie ściągania napletka zszedł do połowy. Potem sam już się zsunął. W pierwszym momencie byłem szczęśliwy, że wreszcie mam to za sobą. Ale kilka chwil później zorientowałem się, że nie mogę przywrócić napletka z powrotem. Chodzę tak od wczoraj, nie przespałem nocy, bo przez "ból" cały czas się budziłem. Jako ból mam na myśli nadwrażliwość żołędzia. W końcu nie był dotykany przez dobrych kilkanaście lat... I moje pytanie brzmi... Czy coś jest nie tak, że nie umiem przywrócić napletka z powrotem ? Z jednej strony myślę, że to dobrze bo szybciej się przyzwyczai do dotyku, ale boję się, że to tak zostanie. Co o tym myślicie ?
 

andrzejgadar

New member
Powinieneś jak najszybciej spróbować wprowadzić napletek na żołądź a jak się nie uda, pójść do lekarza.
Wrzuć sobie w google hasło "załupek".
 

bomba15

New member
Dodam, że napletek jest z każdym dniem szerszy. Jak próbuję go dać z powrotem to dochodzi do 3/4, ale potem wędzidełko zaczyna boleć... Spróbuję jeszcze podczas kąpieli go przywrócić, może się uda.
 

bomba15

New member
Podczas kąpania po kilku próbach udało mi się przywrócić napletek z powrotem. Jest teraz jakby spuchnięty... Mogę teraz normalnie ściągać czy poczekać aż opuchlizna zniknie ?
 

zlomek

New member
Miałem też załupek poszedłem z tym do lekarza zrobił co miał zrobić,oczywiście że było napuchnięcie,poczekaj z tym i jak na moje udaj się lepiej na zabieg stulejki,nie baw się w ściąganie i naciąganie,jeżeli wiesz że nie dasz rady
 

Zdzisław

New member
Przepraszam panowie, że odświeżam stary temat, ale mam podobny problem. Napletek schodzi, ale podwija się i jest problem z powrotem.
Wygląda to tak:
Mogę go ręcznie odwinąć i wtedy wraca, ale to uczucie nie należy do najprzyjemniejszych. Co z tym zrobić?
 

Trolo

Active member
Zdjęcia nie widać, ale jeżeli przy lekkiej pomocy ręką schodzi z powrotem, to nie ma czym się stresować. Zobaczysz że na ślisko tak się nie będzie działo.
 
Do góry
TOPlist