• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Napletek nie schodzi

poiuytrewq

New member
Jestem 10 dzień po zabiegu i skórka schodzi. Tylko na tyle, że widać tylko część żołędzia, opuchlizna nie jest taka duża, czy to normalne ? Wolałbym nie wstawiać zdjęć. Przed zabiegiem w stanie spoczynku schodziła do końca teraz mam wrażenie, że jest gorzej czy mam powody do obaw ? (plastyka napletka i węzidełka) Opatrunki cały czas zakładam, kieruje ku górze pryskam octaniseptem.
 

Trolo

Well-known member
Skoro jest opuchlizna to nie będzie schodził napletek nawet w spoczynku. Musisz zaczekać aż opuchlizna zejdzie.
 

poiuytrewq

New member
mam wrażenie, że szwy wypadły przez nocny wzwód, pewnego ranka obudziłem się z bólem a gdy spojrzałem na dół zauważyłem że szwy powypadały, skórka się lekko rozeszła i na ten moment to nie wygląda dobrze co robić ?
 

poiuytrewq

New member

Tu wstawiam zdjęcie, w miejscu gdzie był szwy widać zapuchnięte, dzisiaj jest 12 dzień, nadal nie mogę ściągnąć nawet w stanie spoczynku .
 

Bolek95

New member
Ja niestety nie pomogę, co najwyżej podbiję Ci temat tym postem. Ja jestem ciekaw tylko jednej rzeczy, czemu zdecydowałeś się na półśrodek, którym jest plastyka. Nie lepiej było problem ogarnąć raz, a dobrze obrzezaniem całkowitym? Miałbyś już spokój i pewność, że problem nie nawróci. Nie odbierz tego postu źle, nie piszę tego, żeby Ci dopiec, ale autentycznie jestem ciekaw czemu ludzie wybierają plastykę zamiast obrzezania. Pozdrawiam i życzę Ci, żeby Ci się wszystko ładnie zagoiło :)
 

bennys

Member
Chcialem to samo pisac, mialem do wyboru plastyke badz calkowite (nie mialem stulejki) i wybralem calkowite. Masz zdjecie z teraz, 12 dzien
 

poiuytrewq

New member
Lekarz mi zalecił częściowe bo w stanie spoczynku wszystko hulało no może z lekkim oporem, miałem nadzieje ze po tym zabiegu mi sie zrobi niezły luz i wszystko będzie dobrze tak samo zapewniał lekarz szwy mi wypadły szybko bo już w 5 dniu, i wdaje mi sie że to przez to. Niestety nie mogę iść do kontroli przez zaistniałą sytuacje i troche mnie to niepokoi, dziwi mnie to tylko , że zamiast luźniej zrobiło się ciaśniej a przecież skórka wycięta... jest szansa, że będzie wszystko ok ? Blizny po szwach są jeszcze twarde dziś 12 dzień...
 

Bolek95

New member
Jeśli zabieg miałeś robiony prywatnie, to może zadzwoń jutro tam gdzie był robiony i poproś o pilną telefoniczną konsultacje z lekarzem urologiem, wyślij im zdjęcie na maila i moze lekarz coś doradzi. Z kolei jeśli publicznie, to ja na Twoim miejscu umówiłbym się prywatnie na jak najszybszy termin, żeby lekarz Ci go obejrzał.
 

bennys

Member
Jak wypadły Ci w 5 dzien to trochę szybko. Ja też jednak bym próbował się dobić jakoś do lekarza albo jak kolega wyżej pisał mailem. Może się okazać zaraz że coś nie tak i na całkowite 😁 sam jak wybierałem to sobie myślałem kurde jak mam tu wracać za rok dwa bo nie ma gwarancji to wolę raz a porządnie i miałem jak Ty. W spoczynku ale i w erekcji mi schodziła skóra tylko że zaczęła pękać, zabliźniac się i tak co raz to gorzej...
 

poiuytrewq

New member
Dobra, dzień 16 schodzi w spoczynku normalnie tak jak przed zabiegiem, może nawet troche lepiej podczas erekcjii do połowy. Macie może jakiś sposób na pozbycie się nadwrażliwości ?
 

Podobne tematy

Do góry