• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Napletek nie otwiera się gdy stoi

damiangibon

New member
Cześć mam pytanie czy jak wam staje to napletek się chociaż troche sam ściąga ? Ja mam taki problem ze nawet jak mocno mi stoi to i tak mam taki jakby zaklejony napletek na końcu że dopiero jak ruszę ręką mocniej tak zaczyna być widać żołędz.
 

dpf.pdf

New member
Możliwe, że masz zdrowy ale po prostu długi napletek. Jak masz wątpliwości, warto iść do urologa, on pomoze to ocenić. Chociaż ostatecznie, jeżeli to jedyna "wada anatomiczna" tego penisa to lekarz powie Ci, żebyś go przetestował i sam ocenił.
Przy długim napletku mogą pojawiać się problemy z zakładaniem i późniejszym zsuwaniem się prezerwatywy ale to bardzo indywidualna sprawa i faktycznie musisz sam sprawdzić, może znaleźć odpowiednią dla siebie technikę jej zakładania, czy też rozmiar.
 

Trolo

Well-known member
Też tak mam. Wiele zależy od tego, czy pod napletkiem jest wilgotno czy sucho. Jak sucho to trzeba pomagać, jak bardzo wilgotno to trochę się zsunie sam resztę muszę ręcznie.
 

Trolo

Well-known member
No ok. Najważniejsze, że zsuwasz napletek we wzwodzie. Jesteś jeszcze bardzo młody, więc zsuwaj sobie napletek we wzwodzie i nie będziesz miał później problemów.
 

Podobne tematy

Do góry