• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2 tygodnie napletek nie schodzi podczas erekcji

kwazimodo

New member
hej, 2 tygodnie temu miałem robiony zabieg obrzezania częsciowego - stulejka calkowita od dziecka :/. Oprócz sporego bólu podczas dotyku żołędzi wszystko wydaje się być okej, oprócz tego że podczas erekcji napletek schodzi tylko do 80-90% żołędzi nie wchodząc w rowek. Za 4 dni mam mieć usuwane szwy. Czy to normalne? Czy powiniem odciągać go na siłę? Pozdrawiam
 

mati12

Well-known member
Nie radziłbym odciagac na siłe cos uszodzisz 2tyg po zabiegu jeszcze z pewnością jest opuchlizna daj sobie czas zreszta lekarz powinien spojrzec jak pójdziesz szwy ściągać
 

maruda325

New member
Ładu nie dojdziesz, w innych tematach piszą żeby napierdzielać ile wlezie puki wszystko świeże. Ja jestem 3 tyg. po i trenuje w zwodzie od paru dni. Ciasno jest ale jeszcze opuchlizna i male rany są, szwów już nie mam od tygodnia chyba się rozpuściły od moczenia.
 

mati12

Well-known member
To w koncu jestes 2 czy 3 tyg po zabiegu? Bo to różnica podajesz sprzeczne informacje po zabiegu każdy dzień ma znaczenie jeżeli chodzi o gojenie
 

Podobne tematy

Do góry