Napletek nie schodzi po pbrzeznaniu

wichu

New member
Witam!
2 tygodnie temu zostałem obrzezany, od dzieciństwa zmagałem się ze stulejką, nawet w spoczynku nie mogłem zdjąć napletka.. Zdecydowałem się na metodę high and tight, jednak nie wydaje mi się, żebym był obrzezany w ten sposób. Do tej pory wszytko ładnie się goiło, dziś jednak zauważyłem pewien problem. Podczas wzwodu pozostałość napletka zostaje pod rzołedziem przykrywając bliznę. Skóra jest na tyle ciasna, że się „blokuje”, nie można jej obniżyć, aby odsłonić żołądź w całości ani aby obejrzeć bliznę. W spoczynku mogę bez problemu ściągnąć całą skore.

Może być to spowodowane przez pozostałą opuchliznę?

Czy to jest normalne, czy będę musiał do zabiegu podchodzić jeszcze raz?

Zdjęcia: https://imgur.com/a/YUt7lTQ
 

wichu

New member
A takie coś jest akceptowalne? Wydaje mi się, że skóra powinna schodzi bez problemu, a nie się blokować. Mam nadzieje, że jak trochę jeszcze opuchlizna zejdzie to będzie ok.

Jak wyglada sprawa z poprawką, jeżeli chciałbym jeszcze raz wykonać zabieg, tylko tym razem iść prywatnie, żeby mieć tl high and tight...
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nie masz h&t. Cos pomiedzy higt a low & loose. Czyli zostawil ci troche wewnetrzego napletka. Czy w wzwodzie bedzie sie pozostalosc skory poruszac zobaczysz za pare tygodni. Teraz troche za szybko po zabiegu. Ciac znowu za bardzo nie ma co bo zapewne wytna pozostaly wew napletek a szkoda by bylo go nie miec.
 

wichu

New member
Czyli jest po prostu spora szansa na to, że w tym momencie jeżeli zdecydowałbym się na poprawkę, to jedyny sposób obrzezania to low & loose?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Raczej low&tight. Czyli blizna przy samym grzybie i brak luznej skory. Pierw poczekaj pare tygodni i zobaczysz jak to bedzie wtedy wygladac. Bo wg mnie to najgorszy styl jaki mozna zrobic.
 
Do góry
TOPlist