Po operacji napletek podczas wzwodu nie schodzi,

Motocyklista

New member
Witam. Ponad tydzień temu miałem zabieg wydłużenia wędzidełka, przed zabiegiem Nigdy nie ściągałem napletka za żołądź, ani w czasie spoczynku ani w wzwodzie. Po Zabiegu ściągam napletek w czasie spoczynku ale jak to robię to czuję ucisk na żołędziu i muszę pomagać żeby napletek wrócił bo się "blokuje", w czasie wzwodu napletek schodzi do ¼ długości żołędzia, co mam robić? Czeka mnie kolejna operacja czy jakieś ćwiczenia?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
No ale co ma jedno z drugim wspólnego? Jak masz napleta ciasnego to ci plastyka wedzidelka nie da nic by schodzil jak powinien. Wrzuc zdjecia w wzwodzie z max ile zsuniesz napletek to ci na forum powiemy czy to wina napletka czy nie. Tak to sobie mozna gdybac.
 

Trolo

Active member
Jak to wygląda w spoczynku ? Na tym zdjęciu to max co możesz zsunąć? Moim zdaniem da się to wyćwiczyć. Kiedy miałeś plastykę napletka? Zagojone wszystko ? Blizna rozciągnięta?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nie miał plastyki napletka tylko wedzidelka. Nie wiem po co jak naplet w wzwodzie i tak nie schodzi. Masz na zdjeciu pokazac dokąd go mozesz zsunac a nie jak sie sam uklada w wzwodzie. Bierzesz w lape i zsuwasz skore ile się da i wtedy fote. Ale obawiam sie ze zabieg plastyki czy obrzezania cie nie minie. Na temat rozciagania sie nawet nie wypowiadam. Chcesz to proboj moze za 10 lat rozciągnięsz...
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
No w takim wypadku tak. Nie wiem po co robili wedzidelko jak w wzwodzie ewidentna wina napletka. Idz do jakiegoś ogarnietego lekarza może sama plastyka wystarczy.
 
Do góry
TOPlist