• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Moja relacja obrzezania całkowitego

80051

Active member
U mnie podobnie z sucha skórą jest, to nie wina tego ze sie nowy naskórek tworzy? W sensie trzeba tej oliwki?
 

_mati_

Member
Mi się wydaje, że skóra nie jest tak elastyczna jeszcze i dodatkowo obrzęk robi swoje.

Stosował ktoś bio-oil? Często polecany przy podobnych tematach.
 

80051

Active member
Smarujesz blizne jakimiś żelami? Ja sie zdecydowalem na plastry silikonowe i polecam. Zelu uzywalem tylko 2 razy i nie dla mnie takie męczenie sie w suszenie i wycieranie małego w bielizne - plastry zalatwiaja sprawe i blizna wyglada z dnia na dzien lepiej
 

_mati_

Member
Dopiero zacznę stosować, czekałem na zasklepienie rany z lewej strony w 100%. Już zaopatrzyłem się w plastry, myślę, że faktycznie lepsza opcja od maści. Chyba kupie dziś ten bio-oil i zacznę już smarować. No i pewnie w ciągu kilku dni zacznę plastry naklejać.
 

Adamek321

Member
Ja oliwke stosuje, zawsze tak jakoś pomoże, nie zaszkodzi a i tak czesto chodze bez bielizny na chacie wiec nie ma problemu. A jeśli chodzi o maść to contratubex. Tylko ze ta maść jest na bazie cebuli i ona nie ma takiego samego celu jak plastry silikonowe. Smarujesz chwile wcierasz w blizne robiąc ruchy okrężne i jak przestaniesz to maść zasycha i można normalnie gacie założyć.
 

_mati_

Member
Contratubex nie ma takiego samego celu jak plastry silikonowe? Czy jeden i drugi produkt nie ma na celu wygładzenie blizny i zmiękczenie skóry?
 

MKD

Active member
po calkowitym zoladz bedzie sucha to normalne a cale zycie smarowac czyms to nie wiem czy sie komus bedzie chcialo.

dlugo wracasz do normalnosci. Ja 35 dni po zapomnialem, ze mialem zabieg
 

MKD

Active member
Tam tez mam troche suche ale to ta sama sprawa. U mnie w spoczynku blaszka wewnetrzna opiera sie lekko na zoledzi. Mam jej na tyle duzo ze mimo calkowitego to odrobina zoledzi jest zaslonieta ale taki maly kawalek i ta skora jest sucha bo jednak ma kontakt z bielizna, nie ma nawilzenia zadnego. W niczym to w sumie nie przeszkadza
 

Snotty69

New member
Smarujesz blizne jakimiś żelami? Ja sie zdecydowalem na plastry silikonowe i polecam. Zelu uzywalem tylko 2 razy i nie dla mnie takie męczenie sie w suszenie i wycieranie małego w bielizne - plastry zalatwiaja sprawe i blizna wyglada z dnia na dzien lepiej
Jakich plastrow uzywasz?
 

80051

Active member
Sutricon, mozna kupic na sztuki te plastry (jeden 26zl u mnie). Jednak maja jeden minus te plastry - przy wzwodzie jednak uciskaja penisa troche, bo kleisz je na flaka, ale polecam i tak
 

Podobne tematy

Do góry