• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie całkowite laserem L&T - moja relacja

n0thing_

New member
Witam wszystkich forumowiczów :)
Na początku przedstawie Wam pokrótce swoją historię. Obecnie mam 31 lat, moje problemy zaczeły sie jakos 5-6 lat temu. Pierwszym objawem było podrażnienie napletka a z czasem dodatkowo swiąd. Niestety olałem sprawe i myślałem że samo przyszło, to i samo minie. No i tutaj sie grubo pomyliłem. Z czasem problem zaczął się pogłębiać i dochodzilo do coraz wiekszego zwężania sie napletka aż do zaawansowanej stulejki. Zamiast walczyc z problemem to sie załamałem i poddałem. W międzyczasie miałem problemy z sercem i musiałem przejść zabieg ablacji serca. I to był przełom w podjęciu decyzji o obrzezaniu. Powiedziałem sobie że jak dałem sobie dłubać w sercu drutami przez 5 godzin to i zabieg obrzezania mi juz nie groźny :)

A więc zgłosiłem się do dr, Michała Janiszewskiego z Łodzi. Po obejrzeniu wacława stwierdził stulejke i umówił mnie na zabieg obrzezania (musiałem czekać 3 tygodnie od wizyty do zabiegu). Z racji mojej stulejki lekarz wybrał metodę L&T - powiedział że w moim przypadku taka będzie najlepsza. Zabieg jak to zabieg, najbardziej bolał zastrzyk a reszty to nie czułem. Podczas zabiegu dr. Janiszewski jak już usunął napletek stwierdził ze na żołędziu zrobiła się jak to nazwał "lukrecja" (mówił że przez te 5-6 lat zbierał się tam mocz i bakterie i dlatego się tak zrobiło). Dostałem zalecenia i wróciłem do domu. We wtorek minie 7 dni od zabiegu. Opuchlizy już mało zostało i ogólnie w miarę się goi. Opatrunki zmieniam rano i wieczorem (ewentualnie jak mi się trochę siknie po opatrunku to wtedy też). Po prysznicu dokładnie osuszam wacka gazą, psikam Octeniseptem, smaruje maścią help4skin lub Betadine.

Jutro wrzuce fotki bo dzisiaj już wacek opatulony bandażami do spania. Jednak niepokoi mnie jedna rzecz. Wydaje mi się że szwy się dobrze goją, ale nie daje mi spokoju zołądź. Jest na niej taki biały nalot i strasznie jest bolesna i tkliwa. W rowku zażołędnym skóra jest taka delikatna że potrafi pęknąć i poleci krew. Lekarz powiedział że poprostu będzie się u mnie to dłużej goić bo musi sie wszystko przebudować teraz. Ogólnie powiedział że mam do niego pisać tylko wtedy jak sie rozejdą szwy - reszta rzeczy to normalny proces gojenia.

Jakbyście mieli jakieś pytania to smiało zadawać. :):)
 

Stulejka1994

Active member
Ten lekarz bierze 3500 (+konsultacje) za obrzezanie w Wawie. Serio chcecie tyle płacić za zwykłe Low/Tight? Już z dwojga złego nie lepiej sobie na stapler iść? Poczytajcie posty morgana, ten lekarz dwa razy robił mu High/Tight i dalej nie było idealnie... Nie lepiej iść do kogoś innego?

Dopóki będą znajdywały się barany do strzyżenia (bez obrazy) to będą ceny podnosili w nieskończoność.. A jakby ludzie przestali przychodzić to zaraz by poobniżali. Macie temat kolegi mati. Doktor Rempega w Gliwicach za laserowe High/Tight bierze dwa koła. Drabina w Kraku za skalpel 1500. Po co dawać sie tak dymać ???

Nawet jak chcecie w Wawie to są inne opcje
 

n0thing_

New member
https://imgur.com/Vi8SDfk

A więc tak to wygląda po 6 dniach od zabiegu. I teraz pytanie do was panowie. Byłbym wdzięczny jakbyście napisali mi co mam teraz robić.
Chce tylko zaznaczyć że boli żołądź jak skurczybyk, tak że aż cięzko wiązać bandaże.
1. Czekać cierpliwie jak się będzie goic bo to dopiero 6 dzień od zabiegu ? (lekarz powiedział że to bedzie się długo goić. Najpierw będzie sie ślimaczyć, później łuszczyc i swędzieć.)
2. Wysłać fotki do lekarza i naciskać żeby przepisał jakąś maść z antybiotykiem ?

Z góry dziekuje za każdą podpowiedź :)

Chciałbym sie jeszcze odnieść do postu @Stulejka1994. Chłopie po co pisać takie posty ? Odrazu chce zaznaczyc że nie chce się z Tobą kłócic ani Cie obrażać. Z tego co wiem doktor wykonuje ponad 10 zabiegów obrzezania tygodniowo. Na stronei znanylekarz ma bardzo dużo pozytywnych opini. Jeżeli chodzi o mnie to byłbym w stanie zapłacic 5 czy nawet 10 tyś złotych żeby tylko wyleczyc chorobę :) To jest tak jak z samochodem, po co kupować Porsche za milion zlotych jak można kupić Dacie za 50 tys :) Tak działa wolny rynek, lekarzy jest sporo więc każdy ma prawo wybrać takiego jakiego chce :) Na przszlość polecam Ci nie zaglądać ludziom do portfeli bo to prywatna sprawa każdego z Nas :) Pozdrawiam.

Edit. Nie wiem dlaczego ale dodaje się tylko jedno zdjęcie, jak chce dodać jakieś inne i kopiuje link to wyskakuje 404...
 
Ostatnia edycja:

ckv

New member
Dzięki za wrzucenie zdjęcia.
Ja jak miałem robione obrzezanie częściowe kilka lat temu to wydaje mi się że też miałem podobną rankę i ona mi się zagoiła.
Dokladnie w 2018 miałem zabieg obrzezania częściowego (u innego lekarza) - ogólnie było zrobione ok, ale zostały blizny i nadmiar napletka (co chciałbym usunąć) plus lekarz u którego robiłem był ciężki w kontakcie– stąd chcąc wykonać obrzezanie całkowite zacząłem szukać w sieci kogoś innego i trafiłem stronę pana Janiszewskiego.
Przymierzam się do pierwszej wizyty z panem Janiszewskim, ale najpierw chciałem zweryfikować jakie ma opinie i czy warto iść do niego ;)
 
Ostatnia edycja:

Stulejka1994

Active member
Chciałbym sie jeszcze odnieść do postu @Stulejka1994. Chłopie po co pisać takie posty ? Odrazu chce zaznaczyc że nie chce się z Tobą kłócic ani Cie obrażać. Z tego co wiem doktor wykonuje ponad 10 zabiegów obrzezania tygodniowo. Na stronei znanylekarz ma bardzo dużo pozytywnych opini. Jeżeli chodzi o mnie to byłbym w stanie zapłacic 5 czy nawet 10 tyś złotych żeby tylko wyleczyc chorobę :) To jest tak jak z samochodem, po co kupować Porsche za milion zlotych jak można kupić Dacie za 50 tys :) Tak działa wolny rynek, lekarzy jest sporo więc każdy ma prawo wybrać takiego jakiego chce :) Na przszlość polecam Ci nie zaglądać ludziom do portfeli bo to prywatna sprawa każdego z Nas :) Pozdrawiam.
- Od tego jest forum żeby pisać i będę pisać, niech inni czytają i się zastanowią
- Wyleczyć tą chorobę można taniej i lepiej, stąd mój post
- Ile ten lekarz robi zabiegów tygodniowo mam gdzieś
- Jak widać po innym komentarzu w tym wątku wcale to nie jest taki specjalista klasy światowej, a ceni się jakby był
- Porównanie Daci do Porsche błędne, Ty kupiłeś Dacię za cenę Porsche i myślisz że zrobiłeś interes życia, otóż nie, nie zrobiłeś
- Wolny rynek wolnym rynkiem, ja tutaj jestem informatorem i pomagam jak mogę, taka moja profesja wybrana z dobrego serca
- Nie zaglądam ci do portfela, nie pytałem ile zarabiasz
Pozdrawiam serdecznie ziomeczku

@Krystiankendroj Ceny są podobne wszędzie 2600 stapler VeritaMed Warszawa tam gdzie robił richyrich po co płacić 3500 za zwykłe Low/Tight? Low/Tight Anclara laserem doktor Kamiński 2500. 1000 w kieszeni. Po co sie tak dawać dymać? I jest jest jeszcze jeden fajny doktor z Mazovi który robi wypasiowe Low/Tight za 2400 chyba mianowicie Michał Małek. Po co pchać pieniądze komuś w dupe? Przepraszam za wyrażenia
 
Ostatnia edycja:

n0thing_

New member
- Od tego jest forum żeby pisać i będę pisać, niech inni czytają i się zastanowią
- Wyleczyć tą chorobę można taniej i lepiej, stąd mój post
- Ile ten lekarz robi zabiegów tygodniowo mam gdzieś
- Jak widać po innym komentarzu w tym wątku wcale to nie jest taki specjalista klasy światowej, a ceni się jakby był
- Porównanie Daci do Porsche błędne, Ty kupiłeś Dacię za cenę Porsche i myślisz że zrobiłeś interes życia, otóż nie, nie zrobiłeś
- Wolny rynek wolnym rynkiem, ja tutaj jestem informatorem i pomagam jak mogę, taka moja profesja wybrana z dobrego serca
- Nie zaglądam ci do portfela, nie pytałem ile zarabiasz
Pozdrawiam serdecznie ziomeczku

@Krystiankendroj Ceny są podobne wszędzie 2600 stapler VeritaMed Warszawa tam gdzie robił richyrich po co płacić 3500 za zwykłe Low/Tight? Low/Tight Anclara laserem doktor Kamiński 2500. 1000 w kieszeni. Po co sie tak dawać dymać? I jest jest jeszcze jeden fajny doktor z Mazovi który robi wypasiowe Low/Tight za 2400 chyba mianowicie Michał Małek. Po co pchać pieniądze komuś w dupe? Przepraszam za wyrażenia
Tak szczerze to nic sensownego do mojego tematu nie wniosłeś. Jeżeli tak chcesz pomagać i jesteś taki dobroduszny to możesz każdemu użytkownikowi odpowiadać w wiadomości prywatnej, nie musisz pisać pod moim tematem. Druga sprawa to jestem z Łodzi i to jest jedyny sensowny lekarz w tym mieście. Jeżeli jesteś takim pomocnikiem jak tutaj piszesz to możesz się podzielić ze mną i innymi użytkownikami na przyszłość kto jest lepszy i tańszy w Łodzi 😀😀 Kolejna sprawa to nie byłem gdzieś na pchlim targu albo na giełdzie żebyś pisał że odbijałem jakiegoś targu życia. Ja jestem z zabiegu jak najbardziej zadowolony, szycie jest równe i dobrze trzyma, akurat mam problem z żołędziem(który miałem dużo wcześniej na skutek zaawansowanej stulejki). Podsumowując już cała odpowiedź to prosiłbym Cię abyś nie odpisywał w moim temacie innym użytkownikom tylko korzystał z funkcji wiadomości prywatnej, po drugie nie jesteśmy ziomeczkami, a po trzecie i ostatnie to panie dobroduszny nie siedź tyle przeglądając tematy w których nie masz nic konstruktywnego do wniesienia bo sobie jeszcze bardziej zepsujesz wzrok 😀😀
 

Stulejka1994

Active member
Raz chcesz żebym się podzielił info kto jest lepszy i tańszy z Łodzi. Potem prosisz abym się już nie udzielał w temacie. Na szczęście forum to nie jest koncert życzeń i będę robił to co chciał. A że faktycznie jestem dobry i pomocny, to podpowiem, że z Łodzi lepsze zabiegi robi Doktor Siekierko. I mam nadzieję że zażegnałeś problemy z "żołędziem". Strzałeczka.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Cicho mi tu :mad: chcecie sobie dyskutować o wyzszosci jednej kwoty nad druga to na priv. Temat nie jest o cenach. Chcecie temat o cenach to proszę takowy założyć w odpowiednim dziale. Nie zauważyłem aby użytkownik zakładający temat narzekał na cenę więc i nie o tym jest ten watek
 

Stulejka1994

Active member
A tak się składa że właśnie będę komentował. Bo moje komentarze mogą być pomocne dla kogoś innego. A o mojego priva się nie martw - ciągle z kimś tam sobie piszę

@n0thing_ A jak taki jesteś kozak to zdj wrzuć na regulaminowy hosting, panie oświecony
 

n0thing_

New member
Długo zaglądałem tutaj na forum przed zabiegiem obrzezania i wydawało mi się że można uzyskać tutaj wsparcie i duzooo pomocnych sugestii. Temat chciałem aktualizować raz w tygodniu. Niestety patrząc na niektórych użytkowników to zaczynam się zastanawiać czy w ogóle jest sens to robić... Założyłem ten temat licząc że może ktoś podpowie co mam dalej robić, niestety takiej pomocy nie uzyskałem, tylko muszę się spierać z jakimś gostkiem o cenach(czego temat nie dotyczy).

Potrzymam temat jeszcze tydzień(może dla kogoś będzie pomocny) i jeżeli nie będzie zbyt dużego zainteresowania to poprostu zamknę/usunę temat i usunę się w cień😀 Serdeczne pozdrówka dla wszystkich i duzooo, duzooo udanych zabiegów 😀 Piona

Edit: Przepraszam za zły hosting(niestety nie doczytałem w regulaminie. Jeżeli kiedykolwiek będę wrzucał jeszcze zdjęcia to już wiem co i jak).

Edit2: czy mógłbym prosić admina o wyczyszczenie mojego tematu z postów @Stulejka1994 ? Z góry byłbym wdzięczny 😀
 

Stulejka1994

Active member
Dobrze założę sobie swój wątek o cenach. Ale zadałeś tutaj jakieś konkretne pytanie? Oczekujesz jakiejś pomocy? Bo teraz robisz z siebie ofiarę, że chciałeś dobrze, a ja się przyczepiłem
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Na spokojnie. @Stulejka1994 wstał chyba dziś lewą nogą. Nie musi zadawać pytania. To jego wątek i jego relacja z zabiegu która w przyszłości może pomóc innym. Przecież nie ma obowiązku zadać pytania. Lepiej taki wątek niż co niektóre pytania tutaj...
 

n0thing_

New member
@Stulejka1994 to jest moja ostatnia jakakolwiek odpowiedź w Twoim kierunku. Jeżeli pokonało Cię kilka zdań to bardzo mi przykro. Tak się składa że zadałem pytanie w poście w którym wrzuciłem zdjęcie.
 

morgan66

Active member
Dodam 2 słowa od siebie do dyskusji na temat lekarza. Być może to "syndrom sztokholmski":). Mimo, ze u mnie nie wyszło (2x) to uważam, że M.Janiszewski jest solidnym lekarzem. U mnie wygląda to tak, że ostatecznie ta fałdka napletka wew. estetycznie nie pozwoliła mi przejść nad tym do porządku dziennego i w zeszłym tygodniu ruszyłem tyłek z wawy do Białegostoku i po konsultacji z dr. Chomicz (która notabene jest zdaje się nauczycielką M.J. i zrobiła na mnie bardzo kompetentne wrażenie) poddam się u niej docięciu. @n0thing_ wygląda to Ciebie dobrze i myślę, że będziesz zadowolony. Co do cen to mam to w dupie (wiadomo nie każdy) czy to będzie 2 czy 4 koła, byle było dobrze. Co do zabiegów u M.J., kontakt, opieka pozabiegowa na 5. Uważam, że L&T, zrobi bez zastrzeżeń. U mnie, bo chciałem zachować jak najwięcej skóry, chyba za mało zostało wycięte nawet za 2-gim razem (tu akurat chyba przesadnie asekuracyjnie M.J podszedł do sprawy, żeby skóry do wzwodu nie było za mało). Teraz przed kolejnym zabiegiem martwię się czy skóry zostanie na tyle, aby została ruchomość skóry na trzonie we wzwodzie. To tyle:) A i @Stulejka1994 pozwolę sobie zapytać (bo być może coś przegapiłem) - Ty jesteś po zabiegu albo zbierasz się do niego bo działasz ostro na forum od paru msc? Nie chce wchodzić w temat staplera, ale to większa loteria jak wyjdzie. Pozdrawiam
 

Stulejka1994

Active member
@morgan66 Jestem przed zabiegiem i patrząc na Twój przypadek absolutnie nie mam w planach podejmowania leczenia u tego "specjalisty" (niezależnie czy obecną cenę jeszcze podniesie dwu czy pięciokrotnie).
 

Podobne tematy

Do góry