• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

metoda Nesbita,modyfikowana Nesbit(Yachia)

tolek banan

New member
Fałd może być z nadmiaru napletka , u mnie było przed i teraz jest minimalnie więcej , zobaczymy za pare tygodnie przy maksymalnym wzwodzie czy robi sie oponka bo na razie na to wygląda. a bolą cie te szwy i wędzidełko jeszcze pod czas wzwodu? bo mi to dokucza rano, taki obolały jest tam gdzie szycie dookoła
 

Klaus1

New member
No to chyba bedzie ten nadmiar napletka. Szwy jeszcze troche bola (te w srodku) ale jest w miare juz. Szczerze powiem ze na seks chyba jeszcze za wczesnie.
 

tolek banan

New member
Ja chciałem, nie pytałem w ogóle o NFZ ale myślę że da rady to zrobić tylko pewnie długo będzie trzeba czekać . Doktor zabiegany dobry jest i roboty ma od groma:) Ewentualnie może być tak że w placówkach których pracuje mogą nie robić takiego zabiegu na NFZ,ale to mało prawdopodobne . Pytaj lekarz pewny na 100% a to najważniejsze w tej decyzji na korektę krzywizny. Ja już 3 tygodnie po pała mi cały czas staje mam 17cm i może wiecej i na obwodzie zyskałem koło 1cm :) mam 14 cm jestem mega zadowolony.Straty długości w ogóle nie widzę wizualnie :) w tygodniu wstawie dwa zdjęcia w wzwodzie przed i po zabiegu
 

wkurtka

New member
tolek a jaka masz teraz dlugosc po rozciagnieciu na maxa w stanie wiotkim ? jest taka sama jak przed operacja i jest tak samo elastyczny ?
 

tolek banan

New member
taką samą i jest taki sam elastyczny, no może do jednego cm wtedy był dłuższy po naciągnieciu ale wychodzi tak jak mówiłeś kiedyś że tyle co się naciągnie,Ogólnie ZAJEBIŚCIE!! jestem zadowolony pała sterczy czasami że nie moge wytrzymać:) niedługo zamieszczę fotki.
 

Klaus1

New member
Sadze ze jestes dobry z matmy ze tak wyznaczasz te procenty. Hehe. Jak na moje wyglada wszystko normalnie, gdzie tam masz 'za dlugi napletek' jak mowiles wczesniej?
 

tolek banan

New member
Właśnie nie jest to może za dużo napletka ale tak dziwnie że się ta oponka robi,po prostu nie naciąga się całkiem na trzon , tak jak by był za wąski lub za ciasny i jest taki jak by zacisnięty wokół tego żołedzia tak juz mam dziwnie :) . Od 3 dni smaruję Sorcoseryl żel na te wędzidełko na polecenie lekarza, od razu zaczął działać i sie zagoiło super preparat. za tydzien juz będe miał wszytko wygojone i już smaruję żelem contactubex gdzie były szwy i wszystko się normalizuje, tubke całą wysmaruję 20g to gdzieś na 3 miesiące to bedzie naprawdę super wyglądać -zasada to regularne smarowanie przez długi okres czasu
 

Damiano

New member
Cześć, wygląda super. Byłem wczoraj w poznaniu u Doktora Dadeja. Tez będę miał zabieg u niego. umówiliśmy się na 7 maja. Mam nadzieje że wszystko będzie tak dobrze jak u cCebie
 

Damiano

New member
Płace tyle co Ty, 8 tysiaków. Zabieg w centrum Medycznym HCP, mam tam być 3 dni. Metoda Yachia. trochę mnie nastraszył ze skróceniem. mam skrzywienie ok 45 stopni, powiedział że mogę stracić 4 cm. Moim zdaniem to dużo. ale może nie będzie tak żle. Ja jestem dobrej myśli. Widać po lekarzu że jest wielkim fachowcem.
 

tolek banan

New member
No ja też tam byłem pewnie będziesz miał swój pokój jedno osobowy z łazienką, i słyszałem że miały być TV do pokoi i do tego też :) Mi też powiedział że przyjęte jest 1cm na 10 stopni krzywizny , u mnie napisane w papierach tez było że krzywizna 45 stopni . Mi się skróciła ta dłuższa strona z 20cm do 17-17,5cm jak jest teraz prosty i długość wyszła taka sama jak przykładałem linijke do krzywego to na wprost też miał 17cm i teraz tez ma tyle tylko jest wyprostowany zależy jaką masz krzywiznę ja miałem jak banan po całości. Naciągnij go na maksa za głowę w spoczynku jak jest. i wtedy będzie coś koło tego . Najważniejsze że wpadłeś w ręce dobrego fachowca i to jest najważniejsze. Skąd jesteś? a fotkę byś załączył
 

Klaus1

New member
Nom i bardzo dobrze ze sie za to wziales :) Kurde nie wiedzialem ze az tylu z nas ma taki problem. To smutne ale rownoczesnie pocieszajace dla nas
 

tolek banan

New member
Moim zdaniem masz możliwość mniejszego skrocenia niż u mnie, ja miałem bardziej krzywego i dłuższego . U doktora jest dobre że po zabiegu jak nie będzie się działo nie musisz jezdzić na jakieś wizyty i koszty dojazdu itp. tylko fotka przez neta itd to jest bardzo wygodne i za to szacunek dla doktora.(zero naciągania nawet na 1 złotówkę) Ja miałem 200 KM do Poznania. PS fajne kapcie:)
 

Podobne tematy

Do góry