• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

metoda Nesbita,modyfikowana Nesbit(Yachia)

Klaus1

New member
Trudno zeby doktor jeszcze naciagal jak sie placi 20 tysi za operacje ;d to co go tam bedzie obchodzil jakis jeden banknot :p W ten sposob sobie wyrabia dobra opinie.

P.S.dobre laczki bez kitu ;d
 

wkurtka

New member
tolekbanan z tym skroceniem to cos zle wyczytales. ja bym powiedział 1 cm na 30 stopni. Damiano naciągnij sobie fiuta w stanie wiotkim na maxa i zmierz. Od tego wyniku odejmij 0,5 - 1 cm i powinieneś tyle mieć po operacji.
 

tolek banan

New member
no niby tak a doktor mówił że na 10 stopni cm a w necie tez wyczytałem że na 25-30. A on chyba tak psychiczniue podchodzi że po zabiegu człowiek jest szczęśliwy że prawie nic nie skrócił. Klaus czy ty się przez te 2 miesiące masturbowałeś? Bo ja już nie mogłem wytrzymać i to zrobiłem ,a mi mija jutro 4 tydzień lekarz mówił minimum 6 tygodni a nawet 8.Że po takim czasie będzie się wytwarzał silny zrost, a szwy po 6 miechach aż do roku się rozpuszczają. codziennie mam wzwody i mam nadzieje że to nie wpłynie na te zrosty i będzie jakiś nawrót :) bo z powrotem na stół na razie wszystko ok
 

Damiano

New member
Operacja u doktora Dadeja kosztuje 8 tyś, a nie 20. Tyle to Perdzyński bierze. A kasa zostaje w szpitalu, doktor nic z tego nie ma. Mi doktor mówił ze na 10 stopni skróci się o 1cm. Ale mam nadzieje że trochę przesadził.
 

Klaus1

New member
no niby tak a doktor mówił że na 10 stopni cm a w necie tez wyczytałem że na 25-30. A on chyba tak psychiczniue podchodzi że po zabiegu człowiek jest szczęśliwy że prawie nic nie skrócił. Klaus czy ty się przez te 2 miesiące masturbowałeś? Bo ja już nie mogłem wytrzymać i to zrobiłem ,a mi mija jutro 4 tydzień lekarz mówił minimum 6 tygodni a nawet 8.Że po takim czasie będzie się wytwarzał silny zrost, a szwy po 6 miechach aż do roku się rozpuszczają. codziennie mam wzwody i mam nadzieje że to nie wpłynie na te zrosty i będzie jakiś nawrót :) bo z powrotem na stół na razie wszystko ok


Tak. Nie dalem rady wytrzymac. Masturbacja byla jakos po 15 dniach. I do dzisiaj juz jade i nie widze nic zlego :p Wiec po prostu trzeba ostroznie, delikatnie. No i nie uprawialem seksu.
 

tolek banan

New member
Ja zauważyłem mocniejsze i bardziej obfite wytryski, mocniejsze tzn ciśnienie , tak jak lekarz powiedział najważniejsze aby po zabiegu dobrze strzelał
 

Damiano

New member
Hej tolek, od twojego zabiegu minęło już sporo czasu. Zagoiło Ci się wszystko, nie masz żadnych problemów? Do mojej operacji zostały już tylko 2 tygodnie. Napisałem do Ciebie na "priw" kilka pytań. Będę wdzięczny jeśli odpowiesz.
 

tolek banan

New member
Witam minęło 7 miesięcy od mojej operacji.Nic już nie czuje wszystko jak po staremu jak by nic nie robione. Krzywizna myślę że nie przekracza 10 stopni (jedna strona prosta a ta robiona delikatny łuk ,długość między 17 a 18 cm jestem bardzo zadowolony (chociaż mógł by być prosty jak linijka:) ) wzwody takie same albo i lepsze jak stoji dobrze to jak by miało go rozerwać . Na razie wszystko super warto było , zobaczymy jak minie rok i np 3 lata jak to będzie wyglądać . zdjęcie dołączę na dniach . A wędzidełko po usunięciu po prostu się samo odbudowało i jest jak by nie usunięte ale o odpowiedniej długości :) super . pozdrawiam i czekam na pytania chętnie będę odpowiadał
 

illuminatis

New member
Chciałbym się was poradzić jak to jest z tymi długościami po zabiegu, miałem go u Perdzyńskiego 1 miesiąc temu, przed operacją długość członka była 16 może 16,5cm teraz jest 14 cm czy po metodzie, która mieliście (np. Nesbita, Yachia itd.) po jakimś czasie odzyskuje się te cm ? jak tak to po jakim ? :)
 

Kilerek7

Member
U mnie po wyjściu ze szpitala, już w pierwszą noc w domu miałem kilka wzwodów i tak co noc, budziłem się w panice, że coś zaraz puści. Wczoraj byłem u doktora to powiedział, że nic się nie dzieje, jeśli by coś puściło to zrobiłby się krwiak. Tabletki które biorę Androcur trochę zmniejszają wzwód ale to i tak mało. Widać, że członek jest prosty, wydaje mi się, że nie straciłem na długości a wręcz zyskałem, może to złudzenie, bo przy skrzywieniu w dół koło 45 stopni wydawał mi się mały. Lekarz mnie uspokoił, że nie powinno nic puścić, ale ryzyko jest zawsze, poprostu nie mam kontroli nad nim w nocy, aż strach iść spać. W takim tempie to albo mi wszystko szlag trafi albo będzie się zrastać pół roku, a szyte mam na zwykłe nici wyjmowalne.
 

Podobne tematy

Do góry