• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Masturbacja po zabiegu - kiedy?

Boxxyisback

New member
Zabieg miałem 20go, zdjęcie szwów 29go (czyli 2 dni temu). Wszystko się elegancko goi (tylko parę małych skrzepów w miejscach w których przechodziły szwy), gdy ptaszek na myśl o gołych babach wstaje to wszystko się pięknie trzyma. Teraz już tylko utrzymuję wacka w górze żeby opuchlizna z okolic wędzidełka zeszła. :D

I tu rodzi się moje pytanie: czy mogę - że tak brutalnie to ujmę - sobie zwalić?

Pewnie koledzy po zabiegu znają mój problem, proszę o opinie/doświadczenia. IMHO* ptaszek wygląda całkiem nieźle i myślę że przy ostrożnej zabawie nic nie zepsuję. Co sądzicie?


*moim skromnym zdaniem
 

uniuse

New member
Miałeś plastykę czy całkowite?

Ja osobiście czekałem... coś około 20 dni. Jeśli mnie pamięć nie myli. To było już tak dawno.
Może dla pewności poczekaj jeszcze trochę. Nie zaszkodzi, a jak dłużej poczekasz to "pierwszy raz" po zabiegu będzie fajniejszy :)
Ja już kilka dni po zabiegu myślałem jak to będzie :) bez napletka ale tak jak napisałem poczekałem te 3 tygodnie.
To jest moje zdanie. Zrobisz jak uważasz za stosowne.
 

portero

New member
Ja czekałem dokładnie 20 dni, a zabawa była bardzo delikatna. Lepiej poczekaj te trzy tygodnie, bo możesz sobie krzywdę niechcący zrobić :p
 

master90

New member
Ja 15 dni po 1 raz, w porównaniu z sytuacją przed operacją super uczucie, wcześniej sperma tylko wyleciała, teraz tryskała po całym pokoju. Ale warto było iść na zabieg!
 

Boxxyisback

New member
Spróbowałem i wszystko było ok. Myślę że czas w którym można to zrobić zależy w gruncie rzeczy od tego jak dobrą robotę odwalił lekarz - w moim przypadku bardzo dobrą.
 

pakman12

New member
kurde nigdzie nie moge znaleźc po jakim czasie mozna walic po usuwaniu wedzidełka, czy tydzien to wystarczajacy czas na delikatna zabawe? po prostu juz nie wytrzymuje ;p
 

anonimus

New member
moim zdaniem zdecydowanie za wczesniej-lepiej sie poswiecic te kilka dni dłuzej dla małego niz ryzykować jakimis komplikacjami ale to juz Twoja sprawa więc rób jak myslisz za stosowne...
 

pakman12

New member
anonimus napisał:
moim zdaniem zdecydowanie za wczesniej-lepiej sie poswiecic te kilka dni dłuzej dla małego niz ryzykować jakimis komplikacjami ale to juz Twoja sprawa więc rób jak myslisz za stosowne...
najgorszy dizen to byl poniedzialem po prostu mnie roznosiło jzu jest b spoko
ile powiniem poczekac?
 

kristofer87z

New member
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi.
Wszystko ma sie zagoić w 100%.

Jak zaczniesz sobie walić wcześniej, to możesz otworzyć ranę, i na co ci to...
 

Podobne tematy

Do góry