• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Masturbacja 14 dni po zabiegu

Witam jestem 14 dzień po zabiegu plastyki wszytsko ładnie się zagoilo nic mnie nie bolało szwy już dawno nie bolą jeden już wypadł i mam pytanie czy mogę powoli dojsc już sobie do orgazmu?
 

nope

Well-known member
Odpusc se. Nawet jak Ci wyciagna szwy to daj se na wstrzymanie. Chyba że nie zależy Ci na tym żeby twój przyjaciel wyglądał ładnie i estetycznie żeby sie nic nie zerwało i wszystko dobrze zagoiło. Nie mówił Ci lekarz kiedy jakakolwiek aktywność? W moim przypadku będzie to dopiero 8 tygodni po zabiegu.
 
Odpusc se. Nawet jak Ci wyciagna szwy to daj se na wstrzymanie. Chyba że nie zależy Ci na tym żeby twój przyjaciel wyglądał ładnie i estetycznie żeby sie nic nie zerwało i wszystko dobrze zagoiło. Nie mówił Ci lekarz kiedy jakakolwiek aktywność? W moim przypadku będzie to dopiero 8 tygodni po zabiegu.
3 tyg
 

nope

Well-known member
No widzisz to chociaż wytrzymaj te 3 tyg i wtedy zobaczysz. Ale jak poczujesz jakikolwiek ból blizny czy czegokolwiek to znowu na wstrzymanie. Wszystko potrzebuje czasu.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry