• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Masturbacja 9 dni po zabiegu

Witam jestem 9 dni po zabiegu obrzezania calkowitego. Dzis nie wytrzymalem i pobawilem sie malym w lozku jako iz wszystko jest bardzo swieze i szwy siedza dalej na swoim miejscu robilem to delikatnie. Maly stanal bez problemu na bacznosc i zaczelem pocierac sam glowka o koldre i koc. Czasami jak zachaczylem szwy to zabolalo. Tarlem tak chyba ze 30 ale nie stety do orgazmu nie doszlo co nje znaczy ze fajnie nie bylo. Zauwazylem ze z jednego szwa zaczela sie saczyc delikatnie ropa z krwia. Wiec przestalem i spryskalem octeniseptem. Czy waszym zdaniem to jeszcze za szybko na takie zabawy? Pozdrawiam
 

anonek15

New member
Po tak dużej ingerencji w ciało i tkanki jaka występuje przez zabieg obrzezania najlepiej z masturbacją poczekać przynajmniej miesiąc. Sam jestem 19 dni po zabiegu i nie spieszy mi się - głównie ze względu na szwy (nie wyobrażam sobie przyjemności przez nie a jeszcze 6 mi ich zostało). Sam lekarz wykonujący mój zabieg powiedział, że 4-6 tygodni to optymalny czas na powrót do życia seksualnego. Lepiej raz się przemęczyć niż mieć z tego powodu komplikacje i wydłużone gojenie.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Masturbacja 14 dni po zabiegu Stulejka 5
D Masturbacja Inne 3
K Przedwczesny wytrysk i masturbacja Przedwczesny wytrysk 2
Masturbacja po obrzezaniu Obrzezanie 7
K masturbacja Inne 9

Podobne tematy

Do góry