• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dywan00

New member
Czesc,jestem 6 dni po operacji stulejki,mam 16 lat i zaczynam mieć problem ze wzwodem.mam go mniej więcej co godzinę przez cały dzień z racji tego że się nie masturbuje. Co mam robić? (Sprawia to dyskomfort jeżeli Penis źle się ułoży, przez szwy)
 

siendej

New member
Sam jestem kilka dni po zabiegu, ale uwierz wolisz mieć mokry sen niż poprzez masturbację coś uszkodzić albo naderwać. Sam miewam wzwody, ale naprawdę przez myśl mi nie przeszło żeby już zacząć marszczyć.

Są tu tacy co po kilku dniach nie mogli się chyba powstrzymać i zaczeli działać, ale to nic dobrego im zazwyczaj nie przyniosło. Przyniosło tylko to że mieli o wiele dłuższy czas gojenia, albo wystąpiły jakieś komplikacje.

A odnośnie tego że nie będziesz mógł kontrolować że w nocy "pocieknie", to serio to nie jest nic dziwnego czy nadzwyczajnego, w dodatku w Twoim wieku. Sam myślę że jakis czas i obudzę się z mokrymi gaciami, a jednak mam od Ciebie troche więcej lat.
 

Trolo

Well-known member
Masturbacja nie jest zalecana dopóki się nie zagoi.
Rób ciasne opatrunki na noc co zabezpieczy przed rozerwaniem szwów podczas ewentualnego "mokrego snu" gdy penis maksymalnie napełni się krwią podczas orgazmu.
Miewasz jakieś krwawienia z rany? Miałeś obrzezanie całkowite czy częściowe?
 

Dywan00

New member
Masturbacja nie jest zalecana dopóki się nie zagoi.
Rób ciasne opatrunki na noc co zabezpieczy przed rozerwaniem szwów podczas ewentualnego "mokrego snu" gdy penis maksymalnie napełni się krwią podczas orgazmu.
Miewasz jakieś krwawienia z rany? Miałeś obrzezanie całkowite czy częściowe?
Nie nie mam żadnego krwawienia, jedynie kiedy to dzień po. Co do twojego pytania o obrzezanie to nie wiem, wiem ze miałem plastyke napletka , wycięcie wędzidełka i jego przedłużenie.
 

Podobne tematy

Do góry