• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Masturbacja po plastyce krótkiego wędzidełka

Skeelz

New member
Witam!
Mam 19 lat, 12 dni temu miałem zabieg plastyki krótkiego wędzidełka. Kilka dni, bodajże 3-4 dni po nim się masturbowałem i poleciało mi trochę krwi i nic się nie stało. Po tych kilku dniach postanowiłem, że znowu się zmasturbuję i tym razem najwidoczniej musiałem mocniej naciskać trochę, bo mi spuchł członek. Czy to normalne? Mam tak od 3 dni, co prawda, jak patrzę jest chyba coraz lepiej, ale wolę spytać. Napletek mogę ściągnąć, ale u dołu jest opuchnięty i pojawiły się zaczerwienienia w 2 miejscach i dużo białej mazi się zbiera po kilku godzinach, jakbym nie mył członka co najmniej tydzień. Jak czytałem na internecie to taka opuchlizna schodzi do 4 dni, jednakże boję się, że coś zepsułem i wędzidełko się nie zwęzi lub dostanę załupek. Według mojej opinii 4 dni nie wystarczą i nie wiem czy czekać może tydzień i dopiero wtedy dzwonić do urologa, czy już zacząć trochę panikować.
 

Skeelz

New member
Mogłem, szczerze nie wiem czemu aż 2 razy to zrobiłem, z reguły nie mam jakiejś wielkiej potrzeby. Wiem, że to delikatne miejsce i wolno się goi. Natomiast wracając do tematu to chyba wszystko w porządku; opuchlizna schodzi, mam nadzieję, że tak dalej będzie. Jutro, bądź pojutrze tak na moje oko powinno być dobrze, a przynajmniej mam nadzieję. Jakby coś się zaczęło złego dziać to napiszę.
 

Skeelz

New member
Byłem jednak dziś u urologa. Rana po zabiegu się dobrze goi, natomiast dostałem zapalenia napletka. Dostałem maść Pimafucort, więc wszystko w porządku.
 

kaolik98

Well-known member
Ja również jestem 6 dzień po zabiegu wydłużenia wędzidełka. Wszystko się ładnie goi, ale od kilku dni piecze mnie cewka moczowej, szczególnie po oddaniu moczu. To według was minie samo, czy mam się martwić?
 

Skeelz

New member
Mnie nie piekło przy oddawaniu moczu, raczej nic wielkiego, przejdzie, jednakże jak zauważysz jakieś zmiany na prąciu to idź do urologa.
 

Podobne tematy

Do góry