• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jak wyleczyć przedwczesny, wczesny wytrysk spermy?

xavi

New member
Arti
Ale u siebie też mozesz to załatwic bez problemowo. Idziesz do rodzinnego, mowisz ze potrzebujesz udać sie do urologa. Idziesz do urologa, on Ci daje skierowanie na zabieg i po sprawie.
Istnieją tez przeciez przychodnie państwoe w których przyjmują za firko specialści róznych kierunków, do takiego urologa sie wybierz i da Ci skierowanie na zabieg. A zabieg to pestka, troche Cie połaskoczą ;)
 

xavi

New member
Arti po mojmemu to nie jest najgorzej jednak więdzidełko wydaje sie być troszke przy krótkie. Udałbym sie do urologa i miał to wszystko z głowy. Tez jestem typem czlowieka który nie nawidzi gdzieś dzwonić zeby coś załatwić czy coś w tym stylu. Jednak to Cie nie ominie. Mozesz próbowac testować tego sprzęta i jezeli bedzie dobrze i nic nie bedzie Ci przeszkadza to zostawić to tak jak jest. Nigdzie sie nie spieszy w sumie...
 

Łazarz

New member
Zamów sobie na allegro sztuczną panienke albo sztuczną kasie i sobie przetestuj sprzęt skoro nie masz stałej partnerki albo poprostu sie wstydzisz czegos.
To koszt nie wiem kilkudziesieciu zlotych a juz bedziesz miał jakiś obraz
 

Łazarz

New member
Kombinuj zamow sobie na allegro popros o dyskretna paczke z poste restante (odbior do rak wlasnych) Z reszta z tego co wiem to i tak wysylaja tak ze nie wiadomo co jest w srodku... ewentualnie sposób alternatywny Włóż małego miedzy dwie oheblowane deski bądz wkrec w imadlo Jednak tego drugiego sposobu nie polecałbym:)
 

majki

New member
wiesz. :) jesli mam wybierac. to spokojnie wole dac 100 i miec taka w miare, w miare a nie pierwsza lepsza,. przydrozna, stojaca w pokrzywac tirowke; chociaz ani jedno ani drugie nie gwarantuje, ze akurat ta jest zdrowa, czy cokolwiek
 

majki

New member
wiesz, nowo poznana dziewczyna nie musi od razu byc twoja zona i matka twoich dzieci :)

a zawsze milo pare razy sobie z kims "pouzywac", brzydko mowiac nawet jesli sie wie ze i tak z tego dalej nic nie bedzie...bedzie git zobaczysz
 

xavi

New member
Ja to chyba jestem jakimś innym typem faceta. Miałem wcześniej troche dziewczyn, ale do póki nie poznałem obecnej z żadną nie współżyłem bo widzialem ze z tego nic nie bedzie wiekszego. A miałem okazje i to nie jedną. Jednak jestem z tego w jakiś tam sposób dumny ;]
 

xavi

New member
Poprostu wydawało mi sie ze nie sprawi mi to przyjemności i ze źle sie bede z tym czół w przyszłości. Taka prawda, kazdy mądry a jak przyjdzie co do czego to wymięka.
Ile ty masz lat? Mi to sie wydaje ze wszystko przed Toba
 

xavi

New member
Ja Cie rozumie! Sam tak mialem kiedyś za łepka w wieku 17-18 lat. Jak Cie to tak długo trzyma to zakreć sie kolo tej panienki i bedzie Twoja:)
 

slavikus1

New member
Masturbacja a wczesny wytrysk

Czy masturbacja ma wpływ na przedwczesny wytrysk? W młodości się masturbowałem i chyba mam wczesny wytrysk - no chyba że 3 minuty to długo:).

PS Narazie radze sobie tak, że mam 2 orgazmy podczas gdy parterka 1 ale mnie to męczy. Chciałbym tak długo wytrzamać jak ona, i móc dojść w odpowiednim momencie. Jak to zrobić??

Pozdrawiam
 

xavi

New member
U mnie znowu się pojawiły problemy z przedwczesnym wytryskiem...
Był taki okres około 2 miesięcy że nie współżyłem z dziewczyną. Przestałem wykonywać ćwiczenia a jak się sam zaspokojałem to raczej starałem się zrobić to jak najszybciej.
Zaczełem ostatnio ćwiczyć ale robie to juz 2 tyg i niema żadnych efektów :(
Już sam nie wiem co mam robić a z tego wszystkiego trace ochote na jakie kolwiek pieszczoty...
 

grześ

New member
mam kolejny problem panowie :( uporalem sie ze stulejka i pojawil sie problem przedwczesnego wytrysku. wczoraj odbylem swoj "pierwszy raz". wszystko bylo fajnie do momentu wlozenia wacka do pochwy. wykonalem doslownie kilka ruchow, trwalo to moze jakies 20-30 sekund i buum. nawet nie wiem kiedy wystrzelilem :( powaznie. normalnie prawie sie zalamalem. spodziewalem sie tego problemu, ale nie liczylem na 20 sekund! jestem 1,5 miesiaca po calkowitym obrzezaniu, mialem problem z nawrazliwoscia zoladzi. wydawalo mi sie, ze juz jest wszystko w porzadku, odczuwalem dziwne uczucie tylko podczas dotykania korony zoladzi. dzis od rana czytam o moim problemie :( normalnie az sie boje spojrzec dziewczynie w oczy :(

jak to u was wygladalo po pierwszym razie?
nawet jesli bedzie jakas poprawa, jesli sie troche oswoje z pochwa partnerki, to po jakim czasie moge spodziewac sie jakiegos wydluzenia tego czasu? tak do chociaz 2 min?
czy prezerwatywy ze srodkiem wydluzajacym stosunek w waszym przypadku pomagaly?
cwiczyc oczywiscie bede. po jakim czasie moge sie spodziewac jakichs rezultatow? wiem, ze to roznie bywa, ale jak to wygladalo u was?

po prostu podniescie mnie jakos na duchu, bo normalnie jestem w fatalnym stanie psychicznym, a to tylko pogarsza cala sytuacje :(
 

xavi

New member
grześ nie masz powodów do nie pokoju. Pamietam swój pierwszy raz (to juz rok temu :D ) Po włożeniu członka do pochwy trwało to mniej więcej 20-30 sekund. To normalne, tak powinno być. Za każdym następnym razem powinno być lepiej. U mnie było, jednak nie mogłem dłużej niż 3 min. Po ćwiczeniach teraz to wszystko sie wydłuzyło. Musisz się nauczyć "sexu" bo na początku bez nauczenia się bedziesz tak szybko kończył. Nie wstydz się podczas stosusnku na chwile zaprzestać, powiedzieć partnerce żeby się nie ruszała przez moment. Przejdzie Ci ochota na wytrysk i działaj dalej. Będzie dobrze, po pierwsze nie załamuj się bo nie masz powodów do tego - to był Twój pierwszy raz, myśle ze najbliższe 2 - 3 beda wygladały tak samo.
Nie jest łatwo nauczyć się panowania nad wytryskiem. Znam sam ten ból. Sam mam czasami tez problemy z tym, poprostu tak to jest z nami. Czasami moge 15 minut czasami 3 minuty. Raz się kochałem ze 45 minut i nie wytrysknołem...
Jeżeli chodzi o te prezerwatywy przedłuzajace stosunek to mi nie pomagały. Jak załozyłem to albo członek opadał całkiem że nie dało się z nim nic zrobić już albo dochodziłem szybciej niż w normalnych durexach.
Jeżeli nie masz problemów ze wzwodem to przed stosunkiem sie zmastrubuj. Dobrze działa na przedłużenie też sporzycie alkocholu przed stosunkiem.
Z moich obserwacji wynika że zawsze dłużej moge jak się wysikam przed "pójściem do łózka".
Do tego opisane w tym wątku ćwiczenia, na mnie podziałały. Jednak nie spodziewaj się że to tak hop siup. systematyka i ciężka praca popłaca :)
Powodzenia i daj znać jak się bedą sprawy miały w przyszłości, powodzenia![/b]
 

duduś

New member
hmm... teoria godna ... nie...nic nie powiem... zdziwybyś się jak et niepiekne patrnerki potrafią z głowie zakręcić.. Te piękne są dretwe w łózku na maxa - patrzą tylko jak w łóżkku cool wglądać... żenua
 

duduś

New member
jestem cały pełen kompleksów. Moje rady- 28-o letniego gościa po przejściach są jedynie kompilacją i multipilkacją swoich doświadczeń, które mam nadzieję pomogą w trudnych dywagacjach osobom lekko zagubionym w swoich kompleksach. Moje rady nie są panaceum na wszystkie problemy męskich schorzeń, ale są jedynie schematem myślenia, żeby je pokonać w miarę bezboleśnie i bez przykrych konsekwencji.
Pozdrawiam
 

grześ

New member
dzieki panowie. mam jeszcze pytanie odnosnie prezerwatyw wydluzajacych stosunek. stosowal to ktorys z was? pomagalo wam? zastanawiam sie nad unimil max love i durex performa. w necie ludzie pisza rozne rzeczy. jedni, ze pomaga a inni ze nie. jezeli ktos z was uzywal obu, to ktore maja silniejsze dzialanie. w opisach maja podane te same procentowe zawartsci srodka znieczulajacego. ale wiadomo, ze pewnie roznia sie od siebie.

aaa i najwazniejsze pytanie. jak dlugo trwa wchlanianie sie tego znieczulacza? po jakim czasie moge przystapic do dzialania :D
 

Podobne tematy

Do góry