• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jak wyleczyć przedwczesny, wczesny wytrysk spermy?

MerlinMag

New member
mam tak samo, zawsze po wytrysku czuje taki dyskomfort. czasami to nie moge nawet dotknac penisa.

a czy ktos z Was stosowal zele znieczulajace? jesli tak to prosze o opinie, ktory jest dobry i czy w ogole daja jakies efekty.
 

Despair

New member
Nie wiem czy o to Ci chodzi, ale np Durexy mają taką odmiane z maścią wewnątrz wydłużającą stosunek. Na mój gust za dużej różnicy nie ma, ale to pewnie sprawa indywidualna
 

baja bongo

New member
na wydluzenie stosunku dziala glownie doswiadczenie i psychika ;) a gumki wydluzajace seks to wg mnie takie male placebo, kochasz sie dluzej, bo sam sobie wkrecasz taka banie ;]
 

baja bongo

New member
pozycja tez na pewno. a czy anal to nie wiem, bo jeszcze w tej kwestii doswiadczenia nie mam i raczej miec nie bede, bo jakos nam sie z dziewczyna do tego nie spieszy ;) watpie zeby miala z tego jakas wielka radoche ^^
 

Despair

New member
Moja też. Przypuszczam, że może mniej niż waginalny ale napewno przyjemność też czerpie z tego. Kluczem do szczęścia w analu jest dobre nawilżenie. Seks jest dla faceta też przyjemniejszy ( jesli nie ma oporów jakiś psycho ) bo i "ciaśniej" i bezstresowo bez żadnych zabezpieczeń można brykać :D
 

rocky

New member
Swego czasu znalazlem troszke jeszcze inna metode opozniania wytrysku. Przyznam sie, ze jej nie probowalem. Ale zakladajac, ze najczestsza przyczyna jest psychika faceta to ma to rece i nogi. Jestem ciekaw Waszych opinii Panowie:

Trening solo
Co możesz zrobić już teraz
Co dzień masuj sobie punkt, znajdujący się w połowie długości mostka, w środkowej jego linii, na wysokości brodawek sutkowych. Masaż powinien być delikatny i nie może trwać dłużej niż 5 min.
Podobnie masuj punkt położony na lewym udzie, z tyłu, w odległości 4 palców od zgięcia kolanowego (w miejscu nerwu kulszowego). Ten właśnie punkt odpowiada za prawidłowy czas wytrysku. Masaż tego punktu także nie powinien trwać dłużej niż 5 min.
Zastosuj metodę tzw. sterowanych wyobrażeń: najpierw wybierz porę dnia, kiedy możesz usiąść albo położyć się wygodnie na 15–20 min. Zacznij od kilku głębokich, spokojnych oddechów. I teraz zacznij sobie wyobrażać sytuację, dostosowaną do swojego problemu, ale przebiegającą tak, jakbyś sobie tego życzył. I tak, jeśli masz wytrysk jeszcze przed stosunkiem, wyobraź sobie przebieg stosunku (po kolei, z grą wstępną), z prawidłowym wytryskiem. Wyobrażaj sobie całą akcję bardzo dokładnie, w anatomicznych szczegółach. A jeśli już dojdziesz do momentu, kiedy w nią wejdziesz, zatrzymaj się, oczywiście wciąż w myślach. Nie wykonuj żadnych ruchów, chwile tak trwaj, by zacząć się poruszać, najpierw powoli, potem coraz szybciej. Powtarzaj sobie: jest mi przyjemnie, coraz przyjemniej, ale jeszcze jestem w drodze. Gdy poczujesz, że już dochodzisz, znów się na chwilę zatrzymaj.
Już po kilku takich seansach możesz odzyskać kontrolę nad swoim wytryskiem.
Zacznij wizualizować
Połóż się wygodnie, rozluźnij, zamknij oczy. I powtarzaj: Jestem spokojny, jest mi dobrze... Panuję nad swoim ciałem, nad każdym jego fragmentem. Moje ciało jest mi posłuszne. Mogę unieść rękę, kiedy chcę, to samo zrobić z nogą.
Możesz tak w myślach przemawiać do każdego punktu swego ciała. Na koniec porozmawiaj ze swoim penisem, mów mu, co, kiedy i jak ma robić.
Następne ćwiczenie: po kilku spokojnych głębokich oddechach i rozluźnieniu się, wyobraź sobie, jak niespiesznie przytulasz się do partnerki, po kolei, dotykiem własnego ciała, odkrywając jej punkty erogenne. Nie myślisz o sobie, myślisz o niej. Kiedy w pewnym momencie zaczyna się budzić twój penis, bierzesz głębszy oddech. Wyobraź sobie jej twarz, jak reaguje na twoje pieszczoty. Gdy uznasz, że ona już jest bliska orgazmu, doprowadź się do wytrysku, niekoniecznie tylko w wyobraźni.

Zrodlo: Poradnik
 
a trenował ktoś mięśnie kegla? ja już tydzień ćwicze i nie wiem czy dobry mięsień trenuje ;/ po obrzezaniu moje możliwość zmalały o 99% minuta to max teraz ...
 

Marbax55

New member
Witam,
Wlasnie jak to jest z czasem stosunku po obrzezaniu? Mam zamiar poddac sie temu zabiegowi, nie jestem juz mlody!!!! i nurtuja mnie dwa problemy, wlasnie jak to wyglada z czasem stosunku (sa opinie ze sie wydluza) oraz jak przebiega stymulacjia/ Z racji wieku potrzebuje troche czasu na osiagniecie wzwodu, przy istniejacym napletku jakos to idzie a co sie dzieje jak zabraknie? Podajcie jakies informacje, bardzo prosze.
 

rocky

New member
amen. jezeli ktos wlada czeskim to Twoja, forest, wypowiedz moze wziac dwuznacznie;-) co nie zmienia faktu, ze tez odnajdzie odpowiedz;D
 

-obrzezany-

New member
Czytałem opinie że niektórzy po obrzezaniu strzelają dosłownie po 2 minutach. Nie ukrywam, że się tego obawiałem i pozytywnie zdziwiłem się podczas pierwszych testów... Jestem dopiero ponad 2 tygodnie po zabiegu więc na sex jeszcze za wcześnie ale postanowiłem porozciągać bliznę w inny sposób :D Nie chcę wyjść na erotomana i zboczeńca ale po 1,5 h polerowania zaczęło mnie to nudzić i przestałem 0_o Wytrysku nie było. Żeby post nie był całkiem offtop to na początku chyba jak każdy facet byłem krótkodystansowcem. Pierwszy sex trwał może z 5 minut :) Z czasem wytrenowałem sobie jakieś 40-50 min ale to co jest po zabiegu przechodzi ludzkie pojęcie... Czy ktoś miał podobną sytuację?
 

abc699

New member
Re: Przedwczesne, wczesne wytryski! Artykuł jak wyleczyc:

mam pytanie, na form tez to zamiescilem ale chce poznac tutaj Pana opinie,
cytuje ponizej moj post z forum


mialem przedluzane wedzidelko a raczej usunietet chyba...

tu sa zdjecia,
http://www.sendspace.pl/file/2f59ba247f6d1229af62f5f
http://www.sendspace.pl/file/5f78a00f5288d8aa87be667

teraz mam pytanie czy taki stan jest ok czy nie?

bo podczas seksu ciagle mi napletek nachodzi na zoladz, na fotkach widac ze on do kona nie jest tylko jest lekka warstewka,

prosze o rade,
czy to mzoe byc przyczyna szybkiego dochodzenia?
czy wy tez macie tak ze przy kazdym wkladaniu do pochwy napletek nachodzi na zoladz
 

Podobne tematy

Do góry