• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Jak wyleczyć przedwczesny, wczesny wytrysk spermy?

laccura

New member
duduś napisał:
hmm... teoria godna ... nie...nic nie powiem... zdziwybyś się jak et niepiekne patrnerki potrafią z głowie zakręcić.. Te piękne są dretwe w łózku na maxa - patrzą tylko jak w łóżkku cool wglądać... żenua
Tia. Cala prawda. Duduś, ma sie swoje lata, to sie to wie :D
 

fadus

New member
Witam! Mam pytanie:

Jak to jest w pochwie kobiety, bo nie mialem jeszcze tej (nie)przyjemnosci pierwszego razu, a moze niedlugo sie zdarzyc ;>

Chodzi mi o porównanie pochwy z masturbacja, a konkretnie ciasnoty. Bo wydaje mi sie, ze sila woli dam jakos opanowac masakryczna ekscytacje, tylko chcialbym sie przygotowac psychicznie. Opisze ktos ?
 

Tomek27

New member
Moje pytanie jest dosc krotkie... CZY WARTO CWICZYC MIESIEN ZWIERACZA czy jak on sie tam nazywa ale mam nadzieje ze zrozumiecie moje pytanie. Chodzi po prostu o to czy rzeczywiscie to cos daje... takie napinanie i rozluznianie tego miesnia w kroku i ewentualnie jak go cwiczyc??
 

duduś

New member
mylisz chyba ćwiczenia mięśnia kegla stosowane przez kobiety w celu polepszenia jakości seksualnej. Pierwsze słyszę o treningu mięśniach zwieracza - no chyba żeby nie popuszczać w czasie śmiechawy ;)
 

hyper

New member
Witam, a ja mam takie pytanie od kiedy sperma jest wytwarzana przez organizm? czy moze byc ze pozniej dopiero? prosze o odpowiedzi :)
 

rasialdo

New member
Tym razem ja mam problem. Na szczescie mam kochana i wyrozumiala dziewczyne. Robilismy to dwa razy, za pierwszym stosunek trwal koło minuty, po czym eksplodowalem. A najlepsze jest to ze nawet nie musialem specjalnie sie przy tym ruszac, tylko go tam trzymałem i czułem jak dochodze ;/ jak wyjąłem to było za póżno. Dzisiaj było tak samo, nawet wszystko trwało krócej... Udało mi się zaprzestac w ostatnio momencie jakies 2 razy ale za 3 juz sie nie udało i po raz kolejny wstyd i zniechęcenie do tego wszystkiego... ;/ Poradźcie mi coś bo szczerze to jestem załamany, zupełnie nie tak wyobrażałem sobie to wszystko...
 

Marsjanin

New member
przeciez przedwczesny wytrysk to nic zlego , zawsze za tym drugim razem jest juz dluzej :p a za trzecim trzeba sie pozadnie i dlugo nameczyc ehhe
 

baja bongo

New member
Witam!

Dawno nie zagladalem na to forum...:p Widze, ze sie rozwija:)

ja też mam pytanie odnosnie wytrysku. Czy dajecie rade sie kochac zaraz po wytrysku? Powiedzmy, ze dochodze po 20min, ale i ja i moja dziewczyna mamy ochote na wiecej. Ostatnio probowalem i czulem taki smieszny, nieprzyjemny bol w penisie. Czy macie na to jakis sposob? Moze ktos kto tak robil zdradzi rabka tajemnicy? :p
 

forest

New member
U mnie to zalezy od dnia, pory, godziny, nastroju i innych czynników, po po prostu musze miec ten dzien i koniec :) przewaznie to jedna partyjka i mały ma dość i już idzie spać :? czasem od razu bez wychodznia z dziupli rozpoczynam druga serie która nie jest wiadome tak przyjemna i obfita jak pierwsza :) ale za to wtedy długo można działać, aż partnerka stwierdzi żebym już kończył bo jest wykończona jak również jej norka :D
Myśle że nie ma na to jakiejś dobrej recepty, trzeba mieć "ten dzień"
 

baja bongo

New member
hm, no w sumie to mam podobnie jezeli chodzi o kwestie tego, ze po jednej partyjce idzie spac. Ale coraz czesciej nie idzie spac :D jest gotowy do dalszej akcji :p ale jak wchodze to odczuwam takie dziwne laskotanie i jakby bol do tego.

forest napisał:
czasem od razu bez wychodznia z dziupli rozpoczynam druga serie

rozumiem,ze konczysz w srodku i jedziesz dalej :> ja zawsze koncze na zewnatrz i wlasnie kiedy probuje wejsc to jakis taki dyskomfort odczuwam. Miewasz tez takie dziwne uczucie czy jakby nigdy nic kochasz sie dalej?
 

forest

New member
Tak, czasem koncze w srodku, ryzyk fizyk :p potem tylko szybka zmiana gumki i jade dalej no ale jak juz pisałem nie jest juz tak samo, z poczatku tez odczuwam dyskomfort (dziwne odczucie, -właśnie ten spadek mocy) po ejakulacji ale to chyba norma u facetów
 

baja bongo

New member
hehe. ja bez gumki jade - ryzyk fizyk xD! nie no... moja dziewczyna bierze tabletki :) co do tego dyskomfortu to chyba masz racje. Postaram sie to "przezwyciezyc" i kochac sie dalej :p zobaczymy... :)
 

Łazarz

New member
Ktos tu wczesniej napisał najlepiej zaspokoic sie samemu chwile przed stosunkiem ja raz na jakis czas to robie na oczach partnerki ale jezeli ktos sie wstydzi to najlepiej wyjsc do toalety pod pretekstem zrobienia siku:)

Wzoraj np tym sposobem doprowadziłem moją dziewczyne do nie wiem jak to sie fachowo nazywa wytrysku.
Trzęsła się jeszcze dobre pół godziny po :)
Wyjątkowo dzielnie się spisał mój mały nie chciał wymięknąc musiałem naprawde długo walczyc żeby miec orgazm. Polecam warto sprobowac
Efekt murowany
 

forest

New member
Łazarz napisał:
Ktos tu wczesniej napisał najlepiej zaspokoic sie samemu chwile przed stosunkiem ja raz na jakis czas to robie na oczach partnerki ale jezeli ktos sie wstydzi to najlepiej wyjsc do toalety pod pretekstem zrobienia siku:)

Wzoraj np tym sposobem doprowadziłem moją dziewczyne do nie wiem jak to sie fachowo nazywa wytrysku.
Trzęsła się jeszcze dobre pół godziny po :)
Wyjątkowo dzielnie się spisał mój mały nie chciał wymięknąc musiałem naprawde długo walczyc żeby miec orgazm. Polecam warto sprobowac
Efekt murowany

Moja partnerka lubi czasem sprawdzać gumkę "już po" czy dużo jest nasienia czy sie postarałem :mrgreen: jak jest mało to nie jest zbyt zadowolona, a dzieje się tak czasem gdy się z masturbuję przed stosunkiem i jest wtedy ubogo :p a co do robienia sobie dobrze na oczach partnerki to odpada, miałem taka sytuacje że jej chciałem pomóc właśnie ręką to pozniej była awantura że moge sobie robić to sam i że ona w takim razie mi nie jest potrzebna bo "sobie radzę sam" :roll:
 

baja bongo

New member
hehe, zeby juz sprawdzac ile tego w gumce zostawiles... xD! mnie tylko interesuje to czy Łazarz bez problemu może sie kochac po tym jak sobie zwali :p zastanawiam sie po prostu czy wszyscy maja tak, ze na poczatku odczuwaja taki dziwny bol czy tylko ja :D mowie oczywiscie o "seksie po seksie" :p bo jezeli wszyscy tak maja to nastepnym razem postaram sie przemoc bol i jechac dalej :p niestety bede musial poczekac do czwartku, bo teraz na studiach jestem :/
 

Łazarz

New member
baja bongo od razu to ciezko nawet małego utrzymac w pionie:)
Chwilka gry wstepnej i pozniej ogien. To o czym piszesz to normalne chyba u kazdego. Kobiete mga miec jeden orgazm po drugim ale faceci sa inni.
Zawsze po pierwszym strzale dobrze odsapnąc chwilke
 

baja bongo

New member
utrzymać w pionie to ja wlasnie czasami nie mam problemu:p tylko kiedy wkladam to odczuwam ten dyskomfort, ale to chyba o to wlasnie chodzi, ze facet po wystrzale powinien miec chwile przerwy :) ale bede probowal dalej :p
 

Podobne tematy

Do góry