• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Hubert Kuźniar jakie wykonuje obrzezania

kRiss

Member
Właśnie miałem zakładać podobny temat. Mnie z kolei interesuje, jakie style obrzezania całkowitego wykonuje dr Kuźniar? Czy można sobie wybrać high&tight lub low&tight czy jak to wygląda.
 

nope

Well-known member
Dużo zależy od stopnia zaawansowania stulejki xd i ogólnie od sytuacji co tam sie dzieje i jak to tam wygląda. U mnie dało sie zrobić moderate&tight bo na wewn napletku miałem jakies kaszaki xD
 

kRiss

Member
@Jakub12346 - na czym to moderate&tight polega? Będę miał obrzezanie całkowite u dr Kuźniara, też mam kaszaki, a o styl pytam, bo trochę się obawiam doznań po low&tight i fajnie by było, gdyby doktor robił też to cięcie high.
 

nope

Well-known member
No coś pomiędzy low&tight a high&tight u mnie jest linia cięcia jakoś centymetr może więcej od żołędzia.
 

lukas900

Active member
A jak wyglada sam zabieg u Kuźniara? Ktoś kiedyś pisał, że pielęgniarka podaje wenflon, lekarz zakłada szwy do do wyjmowania.. Czemu zatem u innych lekarzy podczas zabiegu nie dostaje się wenflonu jak w szpitalu i dają szwy rozpuszczalne?
 

nope

Well-known member
A jak wyglada sam zabieg u Kuźniara? Ktoś kiedyś pisał, że pielęgniarka podaje wenflon, lekarz zakłada szwy do do wyjmowania.. Czemu zatem u innych lekarzy podczas zabiegu nie dostaje się wenflonu jak w szpitalu i dają szwy rozpuszczalne?
Szwy są rozpuszczalne jednak lekarz z reguły wyciąga wcześniej z tego z co wiem. Ja nie miałem żadnego wenflonu podczas zabiegu ani przed. To chyba zależy od człowieka i tego jakie badania robi itd.
 

nope

Well-known member
Pękał mi napletek po stosunkach i się bliznowacił i zacieśniał. Do tego krótkie wędzidęłko. Zabieg bardzo spoko brak bólu i fajni ludzie tworzący fajną atmosferke. Gojenie jako tako póki co odpukać przebiega chyba dobrze ale gdzieniegdzie posiniaczone to opuchnięte itd.
 

lukas900

Active member
Pękał mi napletek po stosunkach i się bliznowacił i zacieśniał. Do tego krótkie wędzidęłko. Zabieg bardzo spoko brak bólu i fajni ludzie tworzący fajną atmosferke. Gojenie jako tako póki co odpukać przebiega chyba dobrze ale gdzieniegdzie posiniaczone to opuchnięte itd.
Ja mam stulejkę to pewnie dojście do siebie potrwa trochę dłużej w moim przypadku? Nadwrażliwość itd..
 

nope

Well-known member
Słuchaj. Walcz o swoje. Jak nie chcesz l&t to bym nie robił. Chcesz h&t to walcz ew inny lekarz no nie wiem ale takiej decyzji to wiesz lepiej wykonać taką jaką sie chce bo potem bedziesz mieć to w glowie ze szkoda że jednak nie masz tego h&t tak myślę
 

Podobne tematy

Do góry