Hubert Kuźniar - Moje i Wasze doświaczenia w jednym miejscu !

Wiem, że te forum służy osobom przed zabiegiem gdyż osoby, który przeszły zabieg - często zapominają o forum, a rzesza mężczyzn jest ciekawa historii i opinii tych właśnie osób.
Dlatego postanowiłem założyć jeden temat, który zrzeszy pacjentów tego lekarza.
Mój problem to nadmiar napletka i krótkie wędzidełko. Długi czas zastanawiałem się nad poważną decyzją i zmiana w swoim ciele - jaką jest obrzezanie całkowite.
Zajęło mi to rok, aż w końcu podjąłem decyzję i z wielu lekarzy i opinii wybrałem Pana Huberta Kuźniara, bo nie chciałem aby mój przyjaciel wyglądał jakby go pies nadgryzł.
Panowie!!! Nie bójcie się wziąć sprawy w swoje ręce. To jest lekarz i nie patrzy na nasze sprzęty z podtekstem seksualnym, bo każdego dnia widzi po kilkanaście penisów.
Postanowiłem napisać do Pana Kuźniara e-maila gdyż mieszkam kawałek drogi od Rzeszowa. Odpowiedział mi, udzielając odpowiedzi na moje pytania i wątpliwości.
Napisał abym przesłał jemu zdjęcia swojego penisa w stanie spoczynku i erekcji aby mógł ocenić jaki rodzaj zabiegu wykonać oraz prosił abym skontaktował się z nim telefonicznie w celu umówienia wizyty, na której odpowie na moje dodatkowe pytania.
Zrobię to dopiero w następnym tygodniu i będę Was informował na każdym etapie o moich przygodach na tym wątku.
Chciałbym Was prosić abyście wyrażali tutaj swoje opinie, doświadczenia, historie.
Jeżeli któryś z Was chciałby pogadać - niech napiszę prywatną wiadomość
 
Do góry
TOPlist