• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Duże skrzywienie prącia w dół - Proszę o pomoc!

ch00dy

Member
Siema chłopaki, mam 24 lata, ogólnie mam straszną depresję i całymi dniami chodzę załamany, zamknięty w sobie z takiego powodu jaki napisałem w temacie. Mam dziewczynę od długiego czasu, sex'u jeszcze nie uprawialiśmy, bo się wymiguje, poprostu mi jest wstyd, a wiem, że z moim skrzywieniem nie ma szans na jakikolwiek stosunek. Ona nie wie o moim problemie, zresztą nikt nie wie, a ja nie mam odwagi nikomu tego powiedzieć, ale czuję, że już niedługo wybuchnę z tego załamania. Ogólnie od paru dni przeglądam różne tematy i fora na temat operacyjnego prostowania, znalazłem doktora Perdzyńskiego, podobno najlepszy w Polsce. Miałbym kilka pytań (chyba tylko do tych osób co u Niego byli), czy on cenę dobiera indywidualnie? Widziałem, że za zabieg bierze on 15k - 20k, ja poprostu nie mam tyle kasy na ten zabieg, ehh... Czy jest możliwość w ogóle płacenia na raty za takie zabiegi? Pisałem do Niego maila, odpisał mi, bym mu wysłał na początku Października zdjęcia i wtedy też bym przyszedł na konsultację w celu omówienia zabiegu i ceny, ale ja się serio boję, że on mi krzyknie 15k, a ja będę bez wyjścia i będę musiał zrezygnować z powodu braku funduszy. Sorry, że w takiej desperacji i załamaniu piszę, ale naprawdę mam głęboką depresję przez ostatnie lata z tego powodu i najzwyczajniej w świecie nie mam już poprostu do niczego siły ani chęci.

Skrzywienie wynosi ok. 70 - 90 stopni w dół, oczywiście mogę go wyprostować ręką tylko przy niepełnej erekcji, inaczej nie da rady. Jakby ktoś chciał zdjęcia to oczywiście mogę wstawić, ale bardziej mi zależy na informacjach o zabiegu i czy lekarz potrafi czasami oko przymknąć jeśli ktoś jest serio bez pieniędzy.
 

ch00dy

Member
Szczerze mówiąc, to jeszcze te 10k mógłbym wyłożyć, mam część tych pieniędzy, może by resztę się udało na raty rozłożyć, ale o 20k to nie mam co myśleć. A NFZ się boję, nie chciałbym sobie zmarnować bardziej życia niż już jest. Wolę wyłożyć 10k i mieć pewność niż być skąpym i mieć lipę później. Jutro wrzucę zdjęcia to ocenisz/ocenicie*, macie większe doświadczenie napewno ode mnie :)
 

kRiss

Member
Z Perdzyńskim ciekawa sprawa. Jak natrafiłem na to forum parę lat temu, wiele osób go polecało. Wtedy jeszcze w 10k można było się zmieścić. Teraz jakoś słuch o nim zaginął na forum i w ogóle mało informacji można znaleźć w sieci na jego temat, przynajmniej opinii z ostatniego czasu.

Szkoda, że osoby, które miały operacje kilka lat wstecz, zaprzestały forumowej aktywności.
 

ch00dy

Member
Ja idę na konsultacje w sprawie operacji jakoś na początku Października. Właśnie, ja czytałem różne opinie na temat cen u Niego, jedna osoba mówiła, że do 10k można, druga, że 10k a jeszcze inna 15k - 20k a to już jest masakra dla mnie taka cena ;/ ale jestem dobrej myśli. Ja się jeszcze obawiam, że będę musiał mieć wydłużane wędzidełko ;/ A orientuje się ktoś jak jest ze szwami? Czy są wyczuwalne? Czy widać blizny po nacięciach? A jeśli widać, to czy da się jakoś zneutralizować to do minimum, albo nawet by nie było ich widać w ogóle ;P? A i czy po operacji u Perdzyńskiego mogą być jakieś nawroty skrzywienia itp.? Kurde, miałem wrzucić zdjęcia, kompletnie nie mam czasu teraz, przed końcem Września powrzucam, bo i tak muszę Perdzyńskiemu wysłać :)
 

ch00dy

Member
Tak jak napisałem, wrzucam zdjęcia:

https://zapodaj.net/8b56c632a85ae.jpg.html
https://zapodaj.net/659d2e6343147.jpg.html
https://zapodaj.net/c3ca618f26869.jpg.html
https://zapodaj.net/ce2691183fa13.jpg.html
https://zapodaj.net/793040cc06fd5.jpg.html
https://zapodaj.net/b8db456f8e8aa.jpg.html

Napiszcie proszę swoje opinie jeśli możecie, czy da się to w ogóle wyprostować w 100%, czy w ogóle ktoś miał aż tak tragiczny przypadek? Ja te same zdjęcia wyślę do P. Doktora Perdzyńskiego pod koniec miesiąca i umawiam się odrazu na wizytę i wszystkiego się dowiem. Także odrazu napiszę tu na forum co i jak, bo na pewno nie jednemu biedakowi (jak ja) takie informacje się przydadzą.
 

mst1622

New member
Daruj sobie Perdzynskiego. Wiem, ze niektóre operacje psul i wtedy inny chirurg musiał poprawiać.

Skontaktuj sie z dr Rolandem Dadejem z Poznania. Operuje za 9000 w szpitalu na 28 czerwca w Poznaniu i robi to bardzo dobrze. Ma juz na koncie 200 takich zabiegów metodą Yachia.

Twoje skrzywienie jest operacyjne. Pobyt w szpitalu 3 dni, zabieg kompletnie bezbolesny w znieczuleniu podawanym w kregoslup (nic nie boli).
Zakaz seksu i jakichkolwiek zabaw z praciem przez dwa miesiące. Po zabiegu Lioton i Octenisept. Nie ma czego sie obawiac, bo to spacerek.

Obczaj sobie opinie na znanymlekarzu - to naprawdę świetny lekarz i człowiek.

Tylko nie pytaj lekarza czy "zrobi Ci linijke" bo nic z tego - nie ma prostych penisow, ale spodziewaj sie 90% poprawy. To juz kolosalny wynik ;)
 
Ostatnia edycja:

ch00dy

Member
Dziena za odpowiedź. Przecież każdy może popsuć operacje, bezwzględu na to jak bardzo jest dobry. Sam nie wiem, czytałem opinie o Nim, podobno najlepszy w Polsce i każdy był zadowolony, nie widziałem, by ktokolwiek się o Nim źle wypowiadał. Po za tym już jestem u Niego na wizytę umówiony. Ty miałeś zabieg prostowania? Żadnych zabaw z prąciem? Przecież to jest niemożliwe, tzn. bez masturbacji można wytrzymać te 2 miechy bez problemów, ale chyba nie da rady, by erekcji nie było. Dostaje się jakieś leki by nie stawał? xD A i jak to jest z tymi operacjami prywatnie? Idzie się na konsultacje i odrazu się ustala termin operacji? Czy też się czeka chuj wie ile tygodni/miesięcy?

W ogóle naczytałem się o chorobie Peyroniego i zacząłem sobie jakieś dziwne rzeczy wkręcać, że to mam, ale jesli to jest zwykłe skrzywienie to w sumie kamień z serca xD A i czytałem, że może się penis zmniejszyć po tej operacji. To prawda? Nie to, że się jeszcze przejmuję długością, bo w sumie mam w to wywalone, ważne by się tego banana pozbyć.
 

mst1622

New member
Kwestia tego czy chcesz placic kilkanascie tysiecy za zabieg czy 9000 jest rozsadniejsza opcją.

Umawiasz sie na wizyte i jak jestes zdecydowajy, ustalasz termin (kwestia miesiaca, max dwoch)

Erekcje sie zdarzaja, ale nie mozna tykac pracia zeby sobie nie pogorszyc efektu. Tkanki sa ciete podczas zabiegu i potrzebuja czasu aby sie zabliznic.

Kwestia czy jestes w stanie wytrzymać dwa miesiace i miec efekt na cale zycie, czy chcesz ryzykowac.

Pracie sie rzadko skraca - a jeśli juz sa ubytki, to minimalne.

Z Twoja dlugoscia nie masz co sie martwic.
 

ch00dy

Member
Nie wazne ile zapłacę, chce mieć już tym spokój i chcę wybrac najlepsza opcję pod względem fachowości, a nie ceny. Ja nie mowię w tym momencie, że ten lekarz, którego mi podałeś jest zły (jeszcze o Nim nie czytałem :D), po prostu ja chce wybrac kogoś, kto ma zbudowaną markę i pomimo wszystko mogę mieć u Niego większą pewność. Kurde, miesiąc - dwa, to i tak długo, chciałbym to zrobić natychmiast. Wytrzymać jestem w stanie nawet 3, lol i tak jestem prawiczkiem, więc te 2 miechy w przód czy w tył to nic. Tylko nie wiem co powiedzieć dziewczynie xd

Nie martwię się, kompleks długości penisa w porównaniu z krzywizną to NIC.
 

kRiss

Member
Panowie, opiniami na znanym lekarzu nie ma co się kierować. U żadnego lekarza nie ma gwarancji, że po operacji nie dojdzie do powikłań, typu brak erekcji.

mst1622 - dwa lata temu miałeś zabieg. Żadnych skutków ubocznych od tamtego czasu? Brałeś pod uwagę innych lekarzy?
 

ch00dy

Member
A wiecie chlopaki czy na konsultacji dostaje się jeszcze jakieś skierowania na badania, ktore trzeba wykonać przed operacją? Czy raczej nic nie trzeba wykonywać?

A i jak to jest z paleniem i piciem? Przed operacją trzeba przestać i po operacji też się przez jakiś czas wstrzymać? Czy raczej to nie ma wpływu?
 
Ostatnia edycja:

mst1622

New member
Palenie i picie może opóźniać gojenie, więc darowałbym sobie. Palenie może nie aż tak, ale alkohol na pewno.

ch00dy, ile Ci pan Dr Perdzyński zaśpiewał za korektę skrzywienia - jaka cena?
 

ch00dy

Member
Jeszcze nie byłem, on jest teraz na wyjeździe jakimś naukowym, bo z Nim pisałem pod koniec sierpnia, wraca pod koniec tego miesiąca, czyli września i zaczyna przyjmować od października. Ja mu wyślę fotki pod koniec tego miecha i umówię się na konsultację. Jak będę wszystko wiedział, to dam Wam znać tutaj.
 

dru

New member
Dużo ci nie pomogę ale mogę ci powiedzieć że mam podobne skrzywienie. Co do kochania się to sie da ale jest to uciążliwe bo "wacek" sie lamie no i wchodzi w gre tylko klasyczna pozycja co z czasem jest troszkę monotonne.. Też w tym roku postanowilem się za to wziąć, a przynajmniej zacząć temat. Z tym że będę staral się to zrobić na NFZ, takie skrzywienie się kwalifikuje, nie jest tak ze NFZ to spartolą - widzisz sam masz prawo wybrać kto ci to zrobi. Trzeba szukać i pytać czy ktoś z tych lepszych lekarzy zrobi to w ramach NFZ.

Ps; takie skrzywienie to prawdopodobnie efekt obcislej bielizny w okresie dojrzewania a dokladniej ukladanie wacka do dolu w czasie erekcji.
Nie wiem a ty choody moze pamietasz czy skrzywienie miales od poczatku czy dopiero sie rozwijalo w czasie dojrzewania?
 
Ostatnia edycja:

ch00dy

Member
Też gdzieś to przeczytałem :D szczerze, nie pamiętam. Chłopaki, a wiecie czy ta cała operacja prostowania prącia rozwiąże także problem krótkiego wędzidełka?
 

kRiss

Member
dru - a możesz bez problemu wyprostować przy pełnej erekcji? Bo ch00dy pisał, że jedynie przy niepełnym wzwodzie. Jeśli przy podobnym skrzywieniu możesz uprawiać seks na misjonarza, to szacun. :p

ch00dy - nie wiem jak z krótkim wędzidełkiem, ale spotkałem się z opiniami, że jeśli ktoś ma do zrobienia prostowanie + stulejkę itp., to lepiej za jednym zamachem, bo możesz stracić wtedy mniej cm.
 

ch00dy

Member
kRiss - to nie stulejka, napletek mi bez problemów schodzi po za żołądź, a nawet do końca, ale jak do końca go naciągam, to wtedy żołądź się nachyla w dół. Nie wiem czy to będzie jakiś problem, czy nie.
 

ch00dy

Member
Mam :D na 10 Października. Spytać, spytam, ale mam nadzieje, że nie naliczy mi za korektę tego o ile będzie potrzeba, a raczej będzie kolejnych tysięcy złotych ;x
 

Podobne tematy

Do góry