• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Duże skrzywienie prącia w dół - Proszę o pomoc!

daddy

New member
Witam. Od kilku lat wacham się nad podjęciem decyzji o zabiegu, mam identyczny problem jak ch00dy, byłem na konsultacji u Perdzyńskiego, on operuje metodą STAGE, po przeczytaniu wątku zastanawiam się tez nad Poznaniem :) Pisaliście wczesniej że Dadej operuje starszą metodą - zmodyfikowany Nesbit (Yachii).
Z drugiej strony koszty wiadomo wszystkim że się róznia około 5 tys.. ch00dy napiszesz jak efekty po 3 miesiącach, czy warto ? Pozdrawiam wszystkich :)
 

daddy

New member
Ok dzieki za info, wybiore sie zatem tez do tego Poznania.
Spróbuje go znalesc w siecie, mozesz mi tez napisac dane kontakt w razie czego na priv.

ch00dy mam nadzieje że oprócz poprawy fizjologicznej, zmniejszyły sie także kompleksy w sferze psychicznej oraz ty i partnerka odczuwa wiekszą satysfakcje, bo jesli tak to żeczywiscie nie ma sie co zastanawiac, zycie mamy tylko jedno a poped podobno z wiekiem spada... :)

Pozdr.
 

ch00dy

Member
Jeśli chodzi o odczucie większej satysfakcji to nie wiem, ponieważ nie używałem go przed operacją. Natomiast kompleksy w sferze psychicznej to tak, już ich nie mam :D
 

mateusz28

New member
daddy byłeś u Perdzynskiego na konsultacji a niewiesz po jakim czasie można wrócić do pracy ciężko fizycznej itp ? ile ci powiedział?
 

oleg123

New member
Unikajcie perdzyńskiego szerokim łukiem. Są lepsi specjaliści jak np dr. Hubert Kuźniar z Rzeszowa, który ten sam zabieg i ta sama metoda wykonał za 4.5k a nie 18k Wizyta u niego kosztuje 120zl a nie 300zl. Spotkać się z nim to czysta przyjemność. To jest jego dzieło tydzień po operacji. Wszędzie jeszcze opuchlizna ale sukcesywnie schodzi. Jedyne co zepsuł to to, że cały czas mi stoi xd. A może to tylko skutek tego, że w tym szpitalu są same laski nawet na bloku operacyjny. Dr. jest tam rodzynkiem. https://drive.google.com/folderview?id=1gqW5FSVCARcYOX39LNVIjTZHDGLmPolR
 

Podobne tematy

Do góry